Among Us Hikayesi

Among Us Hikayesi

Among Us Hikayesi merak edenler için üstat Adal’ın hazırlamış olduğu videoyu sizlere sunuyoruz. Yazılarla hikayenin anlamadığınız kısımlarını daha iyi anlayabilirsiniz. Hem de videoyu tekrar izleyerek Among Us Oyunu Hikayesi hakkındaki tüm meraklarınızı giderebilirsiniz.

Among Us Hikayesi

Among Us Hikayesi

Oyunun basit bir hikayesi var aslında elim filmini izlediyseniz. Aynı olay burada dönüyor. Bir grup astronot uzayda bilinmeyen bir gezegene örnek almaya gidiyor.

Ilk ortada henüz uzay, mekan, deniz ve hedef gezegene yol alıyoruz.

Ikinci ortada da gittiğimiz gezegene indiğimizi ve oradan örnekler topladığımız algılayabiliyoruz etrafta örnek toplamak için belli kazılar yapılmış.

Üçüncü ortadaysa astronotlarla uzaktan iletişim kuran Kuledeyiz ve hikaye onaylayan asıl parça ise bu harita da var. Bir yükleme görevle tek yapmanız gereken bir tuşa basın ve dosyayı karşıya yüklemek.

Ama asıl önemli olan aktardığınız dosyalar son 6 yüklediğiniz her dosyanın adı gözüküyor. Genelde bunlar saçma şeyler olsa da işlerinden birinin adı şüphede yaşam formları. Hatırlarsınız ki oyunda öldürme animasyonlarından bir tanesi insan içine gizlenmiş bir yaratığı barındırıyor.

Yani demek oluyor ki tüm araştırmalar sonrasında bir yaşam formu bulunuyor. Bu canı da başka canların içine girip konak olarak orada yaşıyor. Konak olduğu canlıların davranışlarını değiştirip onları kontrol et adını alıyor. Yani tüm oyun boyunca imposter’in görevlerimizi engellemesinin tek bir amacı var oda kendisinin varlığını ortaya çıkarmamak aslında ön varsayımsal olarak üç aşamada duruyor.

Birinci aşama polis haritası. Çünkü gezegende direk yaşam formu buluyorlar ve yaşam formu onların içine girip onların hepsini bilgiyi da öbür üstlerine aktarmada öncü öldürmek hadi impo hazırlar, burada başarılı olamadılar.

Yaşam formları onları güzel bir şekilde ele geçiremedi. Bu nezaman baş gösteriyor tabii ki eve dönüş yolunda odası kentte ortası eve geri döndü. çalışıyoruz ama içerimizde bir yaşam formu olduğunu biliyoruz. Bunun da bildirmemiz lazım.

Hadi bunda da görev başarı dersek kule kaldı. En sonra da kulede de yaşam fonların analizi n e Nana Kore’ye aktarmak. Zaten yapımcılar aman gaza ekstra bir içerik eklemektense yamuk 2 yapacaklarını duyurdular yakın zamanda. Yani oyun çıktığında daha farklı bir among as evrenin görebiliriz.

Gelelim iyi su renklere ama orası da yakın zamanda çıkmış bir oyun olarak görüyor olabilirsiniz ama bu oyun 16 Kasım 2018 yılından beri mevcut. Peki ne oldu? Üzerinden iki yıl geçmiş olan bu oyunu herkes oynamaya başladı. Çünkü isteklerinden ve bağlantılarından dolayı eğer ki 2016 youtubeda falan da ulaştıysanız.

Her istediğini illa görmüşsünüzdür bir çöp adam ve elmasları çalıyor. farklı şekillerde oyunu oynayabiliyorsunuz 3, 4 tane de sonu bunları. zamanında ben de oynadım hatta videosunu da çektim gayet hoştular ve bunun yeni bir sürümü geldi. Sisteme oynadığı her istek ne kolaymış.

Öbür oyunların hepsini içerisinde barındırıyor ve üzerine ekstra hikaye koyuyordu ve cidden aşırı fazla sonu vardı oyunu ve Morgan s henüz tek bir koleksiyonu bir araya getiren şeyse yayıncı var olduğu inanışı var. Bu yüzden de bu çubuk adamı bilen bir çok kişi oyunun çıkacağını görünce bu firma ile haşır neşir olunca da böyle bir şekilde ama gaz patladı da ve yayıncılar aynı olunca da aradaki paylaşımlar da artıyor ve among us içerisinde o kadar fazla her isteklerini sürekli var ki mesela en Bastığından uzaya çöp dökme görevlerinden bir tanesi çöplerin içerisine sıkışmış bir elmas ve bir tane telefon cihazı görüyoruz ki bunlar her istek men öncelerinde kullandığı cihazların aynaları beyin değildir.

Ayrıca her isteklinin posterleri oyunun her yerinde mevcut olsaydı salamların üzerine kurulmuş bir harita ve sizin panzeri oylama eşliğinde atarsanız imposter. Tamamlama batarken baş parmağını yukarı kaldırıp öyle law’a doğru batıp karışıyor. En başın da bunun duruma gönderme olduğunu düşündüm ama sonra aklıma geldi ki durumda bunu yapmasının tek sebebi Terminatör 2’nin sonunda bir gönderme yapmakta.

Evet, Terminatör 2’nin sonunda Terminatör tamamla. Bab atacakken parmağını yukarı kaldırıyor. Başparmağın yukarı kaldırıyor ve öyle batıyor. Yapımcılar yaptıkları oyunların içerisine başka yaptıkları oyunların isteklerini koymaya o kadar alışmışlar ki bir tane daha koymuşlar. bu sefer henüz takımın değil boyun diktaş aynı adındaki başka bir oyun. Oyun amacı şöyle bir ekipmanınız var ve toprakları kaza biliyorsunuz ve toprakları kaldı. Kapo silver elde ediyorsunuz, Fosilleri aldıkça satıyorsunuz ve kazancınız da daha güçlü ekipmanlar alıyorsunuz ve daha hızlı kazmaya başlıyorsunuz ve oyun böyle böyle gidiyor.

Oyun içerisindeki bir görevde ise bu fosillerden birini görüyoruz. Oyundakinin aynısı. Oyunda yanınızda evcil hayvan gezdire bildiğinizi biliyorsunuz ve bunların hepsi birer referans yanımızda dolaştırdığımız küçük bir robot var ya evet 2008 yılında çıkmış bir animasyona göndermem ol yanımızda dolaştırdığımız ayaklı içli köfteye benzeyen şey ise bir etki üretti krepler haftaysa bir gönderme çünkü yazınız kasketten sonra da bir portal Açılıyor ve H tripler farklı bir portal dan farklı bir evrenden bizim dünyamıza geliyor da yanımızda dolaştırdığımız için aynı şeyse burayı slak. Bu fırçalama adındaki bir TV animasyonundan bir gün gönderme olmazsa olmaz.

Yanımızda iki tane çubuk adam var Aslında bir tanesi çubuk kadın. Bunlar henüz takımından bir gönderme, birisi direkt olarak enstitünün kendisi, birisi ise Eli Roth adındaki yancısı. Aslında oyunda giydiğimiz birçok kozmetikte bir referans. Mesela referans olan şarkıların yüzde 90 helenistik bir oyundan direkt alındılar. Ahah sadece iki tanesi farklı birisi zaten az önce konuştuğumuz ben salak fırçalamadan ve bir taneside 12 sonuçtan bir avcı vardı sürekli ortaya avlamaya çalışıyordu. o adamın adını hatırlamıyorum onu şapkası ozaman bir videonun daha sonuna geldik. umarım video hoşunuza gitmiştir. Umarım eğlenmişsinizdir.

Ufacık bir hikayesi de olsa benden istediğiniz şey buydu diye düşünüyorum ve umarım hoşunuza gitmiştir. Destek veren herkese çok çok teşekkür ederim. ayrıca kanalı gelir mi ayrıca teşekkür ediyorum o zaman başka bir videoda görüşmek üzere hoşçakalın kendinize iyi bakın görüşürüz.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.