Among Us Mod APK İndir

Among Us Mod APK İndir

Among Us uzay mekiği temalı 10 kişiye kadar oyuncu ile oynanabilen bir oyundur. Kovalamaca, kaçış üzerine ve yalan söylemeniz gerektiren bir oyundur. Şu an için Android platformunun en gözde oyunudur ve bir çok yayıncı tarafından tanıtımları yapılıp eğlenceli dakikalara şait olduğumuz sevilen bir oyun haline gelmiştir. Oyunda amacınız görevleri tamamlayarak katili bulmak ve oylamalar yapmaktır. Yeri geldiğindede katilin siz olmadığınıza oyuncuları inandırmak için yalan atmalısınız. Google Play da sunulan Among Us oyununda parayla satılan itemlere ulaşmak için zorlanıyorsanız sizler için Among Us Mod Apk’ yı sunuyoruz.

Among Us Mod APK

Among Us Mod indirmek isteyen kullanıcılar Google Play da sunulan oyunda içeriklerin ücretli satılması nedeniyle oyundan tam anlamıyla keyif alamamak tadırlar. Bu sebepten sizlere Among Us Mod Apk olarak sunum yapıyoruz. Among Us Mod Apk indir dosyasını bilgisayarınıza veya Android Cihazınıza kurulum gerçekleştirdiğinizde sizlere parayla satılan kostümler, şapkalar ve evcil hayvanların kilidi açık olacak şekilde oyuna başlarsınız.

Among Us Mod APK
Among Us Mod APK

Among Us Mod Apk sayesinde birbirinden farklı haritalar, eşya ve zorlu görevler tamamen açık durumda. Dahası her yeni eklenen kozmetik eşyalar güncelleme sonrasında sizlere ücretsiz olarak sunulacaktır.

Among Us Mod Apk İndir

Among Us Şu Anda 6 milyonun üzerinde bir indirilme gücüne sahip ve daha öncesine çıkmış bir oyun olmasına rağmen 2020 yılı için patlama yaptı desek yanlış olmaz. Oyuna birbirinden farklı kozmetiklerin, haritaların ve görevlerin tamamen açık olarak başlamanız için Apk dosyasını sizlerle paylaşacağız. Among Us Mod Apk’ yı Bilgisayarınıza kurmak için öcelikle Winrar’a ihtiyacımız vardır yüklü değilse yükleyiniz. Sonrasında Among Us Mod Apk İndir dosyasını bilgisayara indirip Winrar üzerinden açıyoruz ve kurulumu gerçekleştiriyoruz. Kurulum bittikten sonra mevcut üyeliğiniz varsa kullanabilir yoksa yeni bir üyelik ile oyuna başlayın ve kilitli eşyaların kilitleri açık olarak oyunun keyfine bakın.

Among Us Mod Apk İndir
Among Us Mod Apk İndir

Among Us Mod Apk Android cihaza kurmak için İndirme dosyasını telefonunuza indirin ve karşınıza bu bağlantı güvenilir ayarını açıp indirme işlemini başlatın ve yine aynı şekilde bilgilerinizi girerek tüm eşyaları ücretsiz olarak kullanın. Burada bir ayrıntıya dikkat çekmek istiyorum. Bilgisayar veya Cep Telefonunuza oyunun Apk Sürümünü indirmeden önce mevcut Among Us oyununu siliniz. Mevcut sürüm ve Apk sürümü birbiriyle çakıştığı için oyun hata verir. Oyuna yeni kozmetik ürünler eklendiğinde yeni güncellemeleri sizlere haberdar edeceğiz, sitemizi takipde kalın.

32
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.