Among Us Nasıl Güncellenir?

Among Us Nasıl Güncellenir?

Among Us güncelleme işlemini yapamayan kullanıcılar için adım adım nasıl kurulum yapılır ve nasıl güncelleme yapılır konumuzda paylaşıyoruz. Among Us Güncelleme nasıl yapılır? Güncelleme işlemini Steam, Android ve İOS Kullanıcıları nasıl güncelleme yapabilir, kolay bir dille anlatacağız. Bu sayede sizlerde güncelleme işlemini sorunsuz ve hızlı şekilde yapıyor olacaksınız.

Among Us Nedir?

Among Us Matchmaker is Full Hatası Nedir?

Amerikan oyun stüdyosu Inner Sloth tarafından geliştirilen ve 15 Haziran 2018’ de Oyun dünyasına merhaba diyen çevrimiçi çok oyunculu sosyal çıkarım oyunudur Among US. Ayrıca En fazla 10 en az 4 kişi ile oynanabilen ve Uzay temalı ortamda mücadele edilen, ayrıca bu mücadele ve arayışın içinde katilden kaçmak için insanı tetikte bırakan eğlenceli bir oyundur. Oyunda hain rolü çok eğlenceli geçmektedir. Rakiplerinizi öldürüp sizin öldürmediğinizi onlara inandırmalı hatta yalan söylemek zorundasınız. Yoksa oyunu kaybedersiniz.

Among Us Nasıl Güncellenir?

Among Us Android kullanıcısı iseniz, güncelleme işlemi için 2 farklı yöntemi deneyebiliriz. İlk yöntem Google Play üzerinden güncelleme işlemi yapmak.

vAmong Us Nasıl Güncellenir?
Among Us Nasıl Güncellenir?

·         Google Play uygulamasını açınız.

·         Sol üstte bulunan simgesine tıklayın.

·         Açılan pencerede en üstte ‘’Uygulamalarım ve Oyunlarım’’ sekmesine tıklayın.

·         Karşınıza çıkan ekranda güncellenmesi gereken uygulamalar çıkar. Bu kısımdan Among Us oyununu bulun ve güncelleme işlemini başlatın.

Among Us İOS Güncelleme nasıl yapılır? Merak edenler için aşağıdaki adımları takip ediniz.

Among Us güncelleme aldı fakat sizde henüz güncelleme işlemi yapılmadıysa ilk yapmanız gereken şey öncelikle otomatik güncellemelerin açık olup olmadığını kontrol etmektir

·         App Store uygulamasına giriş yapın.

·         Sol üst köşede Profil simgesi kısmına tıklayın.

·         Mevcut Güncellemeler Kısmına giriş yapınız.

·         Yeni gelen Among Us güncellemesi varsa bu kısımda gözükür ve güncelleme işlemini başlatabilirsiniz.

Among Us Güncelleme Nasıl Yapılır? (PC)

Among Us Steam üzerinden oynuyorsanız eğer otomatik güncellemelerin aktif edilmesi gerekmektedir. Steam’de güncellemeler otomatik değilse siz herhangi bir onay vermeden oyunun güncellenmesi imkansızdır.

Among Us da "SUS" Ne Demek?

·         Steam’e Giriş yapınız.

·         Kütüphane kısmına tıklayınız.

·         Açılan kısımdan Among Us oyununu seçiniz.

·         Eğer yeni bir güncelleme varsa yeşil oynat düğmesi maviye dönüşür ve manuel olarak onaylayıp güncellemeyi tamamlayabilirsiniz.

Bu işlem dışında diğer bir yöntem ise şu şekildedir;

·         Steam Kitaplık kısmına gelin.

·         Among Us oyununu bulun ve üzerine sağ tıklayıp özellikler kısmına tıklayın.

·         Yerel dosyalar uygulaması ve devamında ‘’Dosyaların bütünlüğünü doğrula’’seçeneğini seçin.·         Yeni güncelleme varsa güncelleme işlemi başlar.

15
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.