Among Us Ne Kadar İnternet Yer? (Kaç MB)

Among Us Ne Kadar İnternet Yer? (Kaç MB)

Among us Ne kadar İnternet Yer? sorusunu soranlar için 1 saatte kaç MB veya kaç GB internet harcayacağını açıklıyoruz. Hem PC hem de mobil için cevaplanmıştır. Son dönemin en çok oynanan ve en yükselişte oyunlarının başında gelen Among Us için çok fazla soru soruluyor. Soruların en başında Among us Ne kadar İnternet Yer? sorusu geliyor. Bu soruyu ayrı bir içerik açarak kapsamlı bir şekilde cevaplamak istedik.

Among us Ne kadar İnternet Yer?

Among us Ne kadar İnternet Yer? sorusunu hem Bilgisayar (PC) üzerinden oynayan oyuncular için, hem de mobil platformda oynayan oyuncular için 2 farklı şekilde cevaplıyoruz. Öncelikle mobil platformlar için cevaplayarak başlayıp sonrasında PC üzerinden oynayanlar için cevaplayacağız.

Among us Ne kadar İnternet Yer?
Among us Ne kadar İnternet Yer?

Among us oyununu telefonunuza yükleyebilmeniz için ortalama 100 MB internete ihtiyacınız olacak.

Aşağıda verdiğimiz bir saatlik İnternet harcama oranı 100 farklı telefondan yapılan yabancı bir araştırmanın sonucundan alınmıştır. Cihazınızın arka planında çalışan farklı uygulamalara göre bu tüketim miktarı artabilir.

Among Us 1 Saatte Kaç MB İnternet Harcar?

Among Us, bir saatlik oyunlarda ortalama 6 MB internet yer. Günlük ortalama üç saat oynadığınızı varsayarsak 18 MB internet harcamış olursunuz.

Among Us Ne Kadar İnternet Yer? gibi merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

42
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.