Among Us Netflix Filmi İzle

Among Us Netflix Filmi İzle

Among Us Netflix Filmi İzle ile hiç bir ücret ödemeden bedava olarak seyredebilirsiniz. Gerçekten var mı? veya ne zaman çıkacak? gibi soruları da cevapladık. Bilindiği gibi son dönemlerin en popüler oyunlarının başında gelen Among Us oyuncu kitlesini arttırmaya devam ediyor. Tüm dünyada kullanılan Netflix bu tarz popüler içeriklere sürekli dizi ve film uyarlamaları yapmaya çalıştığını da biliyoruz. Yurt dışında çok konuşulmaya başlanan Among Us Netflix Filmi sizler için tarafımızca incelendi.

Among Us Netflix Filmi

Among Us Netflix Filmi için ilk söylentiler ünlü sosyal medya sitelerinde yapılmaya başlandı. Netflix veya Among Us tarafından yapılan bu haberlerle ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Oyun sevenler de Among Us Netflix Filmi söylentilerinin gerçek olduğunu düşünmeye başladılar.

Among Us Netflix Filmi
Among Us Netflix Filmi

Among Us Netflix Filmi gerçekten de olabilir. Konusu ve içeriği oldukça sürükleyici bir yapıya sahip. Daha önce bir çok oyunun film ve mini dizi olduğunu görmüştük. Ve oyundan filmi yapılan konuların başarılı olması tüm film sevenlerin dikkatini çekmeyi başarmıştı. Among Us Netflix Filmi hakkındaki haberleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Among Us Netflix Filmi Konusu

Among Us Netflix Filmi, 4-10 oyuncuyu destekleyen çok oyunculu bir oyundur. Bu oyuncuların 1–3’ü her oyunda rastgele olarak Sahtekar olarak seçilirken geri kalanlar Mürettebat Arkadaşlarıdır. Oyun üç haritadan birinde yer alabilir: bir uzay gemisi (The Skeld), bir karargah binası (Mira HQ) veya bir gezegen üssü (Polus). Mürettebat arkadaşlarına, elektrikli yeniden kablolama ve yakıt doldurma motorları gibi hayati sistemler üzerindeki bakım çalışmalarından oluşan mini oyunlar biçiminde harita üzerinde tamamlamaları için görevler verilir. Sahtekarlara Mürettebat arkadaşlarıyla uyum sağlamak ve haritanın sistemlerini sabote etmek, havalandırma deliklerini geçmek, diğer Sahtekarları tespit etmek ve Mürettebat arkadaşlarını öldürmek için sahte bir görev listesi verilir. Bir oyuncu ölürse hayalet olur; hayaletler duvarlardan geçme yeteneğine sahiptir, ancak dünyayla yalnızca sınırlı şekillerde etkileşime girebilirler ve diğer hayaletler dışında herkes tarafından görünmezler. Among Us Netflix Filmi, Hayaletlerin yanı sıra tüm oyuncuların sınırlı bir görüş konisi vardır, bu da oyuncuların oyunun yukarıdan aşağıya bakış açısına rağmen diğer oyuncuların görüşünden saklanmasına izin verir.

Mürettebat arkadaşları öldürülmeden önce tüm görevleri tamamlayarak veya tüm Sahtekarları bularak ve ortadan kaldırarak kazanır; Sahtekarların kazanması için, Sahtekarların sayısı Mürettebat Arkadaşlarının sayısına eşit olacak şekilde veya sabotaj geri sayımı bitecek şekilde yeterince Mürettebat öldürmelidir; Hayaletlerin amacı, sırasıyla Crewmate ve Impostor hayaletleri için görevleri tamamlayarak ve sabotajlar yaparak yaşayan takım arkadaşlarına yardım etmektir. Bir Sahtekar bir sabotaj gerçekleştirdiğinde, ya ani bir sonuç olur (tüm ışıkların sönmesi gibi) ya da bir geri sayım başlar ve sabotaj bitmeden çözülmelidir, yoksa tüm Mürettebat arkadaşları ölür. Among Us Netflix Filmi, Sabotajlar, hangi sabotajın yapıldığına bağlı olarak oyuncular tarafından çeşitli şekillerde çözülebilir.

Bir oyuncu bir ceset bulursa, onu rapor edebilirler, bu da diğer tüm oyunların durdurulduğu bir grup toplantısına yol açar ve oyuncular, bir Sahtekarın cinayeti çevreleyen kanıtlara dayanarak kimin olduğuna inandıklarını tartışır. Çoğunluk oyuna ulaşılırsa, seçilen kişi haritadan çıkarılır ve ölür. Among Us Netflix Filmi Oyuncular ayrıca herhangi bir zamanda haritadaki bir düğmeye basarak bir “acil durum toplantısı” da çağırabilirler. Oyun ya yazılı sohbette oynanabilir, burada oyuncular yalnızca toplantılar sırasında ve sadece canlılarsa iletişim kurabilirler, hayaletler birbirleriyle konuşabilir. Oyunda yerleşik bir sesli sohbet sistemi olmasa da, oyuncuların oynarken Discord gibi harici programları kullanması yaygındır. Her oyunun lobisinde görüş mesafesi ve acil durum toplantıları gibi oyunun yönlerine ilişkin çeşitli özelleştirme seçenekleri mevcuttur. Ayrıca, bazıları ücretli indirilebilir içerik olan on uzay giysisi renginden, görünümlerinden, şapkalarından ve evcil hayvanlarından biri dahil olmak üzere birçok kozmetik seçeneği vardır. Among Us Netflix Filmi hakkındaki gelişmeler aktarılmaya devam edilecek.

Among Us Netflix Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Among Us Netflix Filmi bilindiği gibi henüz çıkmadı. Fakat söylentiler filmin çok yakında çıkacağı yönünde. Bilgi sızıntısı olarak da görebiliriz bu söylentileri fakat herhangi bir resmi açıklama gelmemesi bu haberlerin yalan olabileceği gerçeğini de değiştirmiyor.

Among Us Netflix Filmi henüz resmi olarak açıklanmadığı için çıkış tarihi bilinmemektedir.

Among Us Netflix Filmi için merak edilen oyuncu kadrosu gibi detaylarda eklenecektir. Aynı zamanda film hakkındaki gelişmeleri buradan takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

26
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.