e
sv

Among Us Oda Kurma, Nasıl Kurulur?

1723 Okunma — 05 Ekim 2020 07:59
Among Us Oda Kurma, Nasıl Kurulur?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Among Us Oda Kurma özelliğini kullanarak nasıl kurulur? sorusunu cevaplıyoruz. Arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla oynayabilmeniz için sorunuzu cevapladık. Son dönemin en popüler oyunlarından bir tanesi olan Among Us hakkında oyuncular tarafından çok fazla soruluyor.

Oyun 2 yıldır Steam üzerinden Bilgisayar (PC) platformunda olmasına rağmen böyle büyük bir kitlesi bulunmuyordu. Twitch ve YouTube gibi ünlü platformlarda büyük takipçisi bulunan oyuncuların oynamasıyla birlikte bir anda popülerlik kazandı. Among Us Oda Kurma özelliğinin nasıl yapıldığını bilmeyen oyuncular için bunu aşağıda anlattık. Aynı zamanda konuyla ilgili merak edilen soruları da cevaplıyoruz.

İlginizi Çekebilir: Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

Among Us Oda Kurma

Among Us Oda Kurma
Among Us Oda Kurma

Among Us Oda Kurma, oyundaki haritayı, süreyi ve daha bir çok düzenlemeyi sizin yapmanıza olanak sağlar. Ayrıca odaya girecek arkadaşlarınızı da kendiniz seçebilirsiniz. Bu sayede oyunu bozan insanlar olmaz ve arkadaşlarınızla sohbet ederek çok daha keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyun İngilizce olduğu için çoğu oyuncu Among Us Oda Kurma işleminin nasıl gerçekleşeceğini anlayamıyor. Bunun için aşağıda anlattığımız adımları takip edebilirsiniz.

Oyunu Türkçe bir şekilde oynamak istiyorsanız Among Us Türkçe Yama İndir (Steam, PC, Mobil) konumuz işinize yarayacaktır.

Among Us Oda Nasıl Kurulur?

Among Us Oda Kurma için yalnızca sizin bir şeyler yapmanız yeterli olmayacak. Aynı zamanda birlikte oynayacağınız arkadaşlarınızın da bir şeyler yapması gerekiyor.

Among Us Oda Nasıl Kurulur?
Among Us Oda Nasıl Kurulur?
 1. Sizinle birlikte oynayacak tüm Oyuncular “Online” yazısına tıklasın,
 2. Host kategorisinin altında bulunan Create Game butonuna basın,
 3. Oda ayarlarınızı dilediğiniz gibi düzeltin,
 4. Oda kodunuzu diğer arkadaşlarınızla paylaşın,

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra Among Us Oda Kurma işlemini tamamlamış olacaksınız. Artık tek yapmanız gereken diğer oyuncuların gelmesini bekleyip oyunu başlatmak.

Among Us Başkasının Kurduğu Odaya Nasıl Katılabilirim?

Yukarıda anlattığımız işlemler uygulanarak Among Us Oda Kurma işlemini uygulayan bir arkadaşınız varsa onla birlikte oynayabilmeniz için aşağıdaki adımları takip edin.

 1. Online yazısına tıklayın,
 2. Private kategorisindeki Oda kodunu girin,
 3. Kodu girdiğiniz yerin sağ tarafındaki ok işaretine basın,

Among Us Oda Kurma konusuyla ilgili merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Among Us Oda Kurma, Nasıl Kurulur?