Among Us PC Bedava Nasıl İndirilir?

 Among Us PC Bedava Nasıl İndirilir?
Okunuyor Among Us PC Bedava Nasıl İndirilir?

Among Us son dönemde oyuncuların dünyasında vazgeçilmez bir konuma yükseldi. İnsanlar Among Us nasıl indirilir? Diye sormaya başladı. Türkçe anlamı ile “ Among Us “ aslında “ Aramızda “ demektir. Bu çok meşhur olan oyun aynı zamanda yayıncılar tarafından da çok oynanmaktadır. Büyümesi’nin diğer bir sebebi ise bu diyebiliriz. İsterseniz Among Us PC Bedava Nasıl İndirilir? Birde beraber bakalım.

Among Us Nasıl İndirilir?

Among Us nası indirilir? Sorusunun cevabı çok basittir. Among Us bilgisayar versiyonu Steam içerisinde 10.5 TL gibi az bir ücrete sahiptir. Yapmanız gereken yoksa öncelikle bir Steam hesabı açmaktır. Sonrasında Steam uygulamasını bilgisayarınıza indirerek, kullanıcı adı ve şifreniz ile birlikte giriş yapmaktır. Sonrasında mağaza kısmına girip. Among Us diye aratıp. Oyunu 10.5 TL’ye satın alarak oynayabilirsiniz.

Among Us Nasıl İndirilir?
Among Us Nasıl İndirilir?

Among Us PC Bedava Nasıl İndirilir

Bunu yapabilmenin iki yolu var. Bu yollardan birisi bilgisayarınıza Android emülatör kurmaktır. En bilinen olanı ise BlueStacks uygulamasıdır. BlueStacks diye Google da aratarak direkt ana sitesinden indirebilirsiniz. Android emülatör ne alaka diye sorarsanız, oyun mobilde bedava. Bilgisayar versiyonu’nun bedava kurulması için ise oyunun cracklenmiş versiyonunu indirmektir. Among Us crackli indir. Diye aratarak bir indirme kaynağı bulabilirsiniz.

Among Us PC Bedava Nasıl İndirilir
Among Us PC Bedava Nasıl İndirilir

Among Us Sistem Gereksinimleri

Arkadaşlar Among Us zaten temelde bir mobil oyundur. İhtiyaçları 250 mb depolama, 1 GB ram, DirectX Sürüm 10 ve üstü olacak. Windows 7 SPI+ üstü işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir.

Among Us Nedir?

Among Us zamanında biz, abi ve ablalarımız tarafınca çok oynanmış olan Vampir-Köylü oyununun dijitalleşmiş hali gibi düşünülebilir. Örnek olarak vampir yerine İmposter var yani katil geri kalan herkes ise halktan kişiler. Siz imposter seçildiyseniz fark edilmeden on kişi görev yaparken halkın görev barı dolmadan önce bütün masum oyuncuları öldürmeniz gerekir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın