Among Us PC’ye Nasıl İndirilir?

 Among Us PC’ye Nasıl İndirilir?
Okunuyor Among Us PC’ye Nasıl İndirilir?

Among us 2020 yılında en çok oynanan mobil oyunlar arasında zirveye tırmandı. Aslında geçmiş yıllarda piyasaya sürülmüştür ama bu kadar tutulacağı beklenmiyordu. Tutulmasının asıl nedenlerinden biride sanırım dünyayı etkisi altına alan salgın yüzünden insanların evlerine kapanması oldu.

Bu yıl itibari ile gerek twitch yayıncılar gerekse farklı yayın platformlarında oldukça reklamı yapılması insanlarda merak uyandırdı ve oyunu denemeye yönlendirdi. İnsanlar mobil oyun arayışına sanırım Among Us ile son vermiş durumda fakat, farklı cihazlarda oynamak isteyenler de olabileceği için bugünkü konumuzda Among Us PC’ ye nasıl indirilir sizler için gerekli bilgileri sunacağız.

Among Us Nedir?

Among Us Amerikan oyun stüdyosu olan Inner Sloth tarafından geliştirilmiş ve 2018 yılında piyasaya dahil olmuştur. Among Us çok oyunculu sosyal çıkarım oyunu olup 2018 yılında pekte tutunamamıştır. Uzay temalı ve belirli görevlerin yapıldığı oyunda taktiğinde ön planda tutulduğu bir oyun şeklidir. Oyunda görevleri yaparken diğer kişilere dikkat etmeniz ve her an tetikte olmanız gerekmektedir.

Ayrıca oyunda birde Impostor var ve oyunda dikkat edilmesi gereken bir roldür. İmpostor olduğunuzda diğer oyun elemanlarını öldürdüğünüzde kimin yaptığı araştırılır ve gerektiğinde sizin olmadığınızı inandırmanız için yalan söylemek zorunda kalabilirsiniz. Hatta suçsuz bir kişinin İmpostor olduğunun yalanını atıp kendinizi suçsuz gösterip oyunu kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Among Us PC’ye İndir

Among Us oyununu mobil cihazınız üzerinden oynamak size zor ve ya sıkıcı geliyorsa, PC den oynamak mümkündür. İki şekilde bilgisayardan oynayabilirsiniz, bunlardan biri Steam oyun platformu üzerinde diğeri ise Emulator sayesinde oynamanız mümkün. Steam hesabı olmayanlar, Steamı indirip kendine bir hesap oluşturduktan sonra, arama kısmına Among Us yazdığında karşılarına oyun çıkar ve tıklayıp indir seçeneğine geldikten sonra 8,40 TL fiyatı karşılığında sorunsuzca PC üzerinden oynayabilirsiniz.

Among Us PC’ye İndir
Among Us PC’ye İndir

Diğer farklı bir seçenek ise Emülatör üzerinden. Oyuna para ödemek istemeyen arkadaşlarımız bu yola baş vurabilirler. Birçok farklı mobil oyunu bilgisayar üzerinden oynana bilmesine imkan sağlayan Emülatör programlarını kullanan arkadaşlarımız çoktur. Bilmeyenler için, Google’a Emülatör İndir yazıp, kurulum tamamlandıktan sonra Google Play hesabınızla giriş yapın ve Among Us oyununu indi den oynamak mümkün oluyor.

Among Us Sistem Gereksinimleri

Among Us sistem gereksinimleri hakkında bilgisayarımda çalışır mı, Among Us PC sistem gereksinimleri yüksek mi diye düşünmenize gerek yok. Among Us küçük bir oyun olduğu için herhangi bir yüksek sistem gereksinimleri istememektedir.

Among Us Sistem Gereksinimleri
Among Us Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+

İşlemci: SSE2 instruction set support

Bellek: 1 GB RAM

DirectX: Sürüm 10

Depolama: 250 MB Boş Alan


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın