Among Us Pet Hilesi (2021) Telefon ve PC

Mobil platformun en sevilen oyunlarında en çok arananları araştırmaya devam ediyoruz. 2021 yılında Among Us Pet Hilesi yapmak isteyen Telefon ve PC kullanıcılarına araştırma detaylarımızı aktardık. Merak ettiğiniz tüm sorularınızın cevaplarını alacaksınız. Oyundaki evcil hayvanlarınızı geliştirmek ve daha iyilerine sahip olmanız için tüm gerekenler burada listelendi.

Among Us Pet Hilesi – 2021

Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da illegal yollara başvurmaya çalışan çok fazla oyuncu bulunuyor. Bizde yaptığımız araştırmalarda Telefon ve PC cihazlarınızdan nasıl dolandırılabileceğinizi gün yüzüne çıkartıyoruz. Among Us Pet Hilesi yapmaya çalışırken aslında çalışmayan bir hile yüzünden görebileceğiniz zararları öğreneceksiniz. Bu yazımızda kesinlikle hile paylaşılmamaktadır ve özendirilmemektedir. Amacımız pet hilesi yapmaya çalışan Among Us oyuncularına ulaşarak onları bu illegal yöntemlerden uzak tutmak.

Among Us Pet Hilesi - 2021
Among Us Pet Hilesi – 2021

Hiç bir çıkarımız olmadan yaptığımız bu araştırmalarımızın sebebi hem oyuncuların güvenliklerini sağlamak hem de oyun dünyasını korumak. Çünkü farkında olmadan yapılan yanlışlar yüzünden çok fazla oyuncu zarar görebiliyor. Dünya çapında milyonlarca oyuncusu bulunan bir hayatta kalma oyununda hile yapmaya çalışacak çok oyuncu çıkacaktır. Bunu fırsat bilen dolandırıcılarda var olmayan pet hilesi gibi sahte hileler uydurarak oyuncuları kandırmaya çalışıyorlar.

Reklam Alanı

Günümüzde çok kullanılan sosyal medya hesapları üzerinden sahte hileye ait hazırladıkları videoları yayınlıyorlar. Bu videoları izleyen oyuncularda madem böyle bir şey var yapalım diyerek bu tuzağa düşmüş oluyor. Özellikle yabancı kaynaklı siteler bununla ilgili sayfalar oluşturuyorlar. Tuzağa düşen ve hileye inana oyuncular direk olarak önceden hazırlanmış bu sitelere girerek kendi elleriyle dolandırılma adımını atıyorlar.

Bu tür siteler Telefon veya PC üzerinden bu tarz hileler yaptıklarını iddia ettikleri dosyalar paylaşmaktadırlar. Kesinlikle bu tür sitelere özel bilgilerinizi girmeyin veya oralardan dosya indirmeyin. İndireceğiniz Among Us Pet Hilesi adındaki dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar olabilir. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. 2021 yılında bu tür dolandırıcılıklar yapmaya çalışan yüzlerce yeni site açıldığını görüyoruz.

Among Us Pet Hilesi Telefon veya PC’den Nasıl Yapılır?

Among Us Pet Hilesi Telefon veya PC cihazları üzerinden nasıl yapılır? sorusu soran oyuncularla dolmaya başladı. İzlediğiniz videolarda yapılan hileler tamamen sahtedir. Sonradan düzenlenmiş bu videolardaki sözde pet hilesi gerçeği yansıtmaz. Aynı zamanda zaten bu oyunlarda hile kullanmak yasaktır.

Reklam Alanı

Fakat yukarıda anlattığımız dolandırıcılık hikayelerinin bir eseri olan videolara kesinlikle aldırış etmeyin. Telefon ile veya Bilgisayar (PC) cihazlarınız aracılığıyla böyle bir şeyi yapamazsınız. Sebebi de çok basit çünkü çalışan böyle bir şey yok.

1
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.