Among Us Polus Map (Haritası) ve Görevleri

Among Us Polus Map (Haritası) ve Görevleri

Among Us Polus Map (Haritası) için hazırladığımız rehber yazısında yapmanız gereken görevleri de öğreneceksiniz. Ölmemek veya öldürmek için göz gezdirin. Among Us ile Arkadaşlarınıza ihanet eden ve onları öldürmeye çalışan bir katil olabilirsiniz. Veya aranızda birinin size ihanet ettiğini ve öldürmek için boş anınızı kolladığı bir insan da olabilirsiniz.

Her ne olursa olsun amacınızı yerine getirmek için ya katili bulun yada gemiyi çalıştırın. Eğer katilseniz insanları yalnız denk getirip onları öldürmeniz gerekecek. Yaşamak istiyorsanız Among Us Polus Haritası (Map) bilginizi geliştirmeniz sizin için çok önemli.

Among Us Polus Haritası (Map)

Among Us Polus Haritası (Map), oyunda bulunan haritalar arasındaki en büyük haritadır. Haritanın büyük ve çok odalı olmasından dolayı görevleri yapmaya çalışan oyuncular katilin açık hedefi haline gelebiliyor. 15 Odaya sahip Among Us Polus Map Haritasına ait görselleri aşağıda sizinle paylaşıyoruz.

Among Us Polus Haritası (Map)
Among Us Polus Haritası (Map)

Eğer katil değilseniz muhakkak arkadaşlarınız ile iş dağılımını başarılı şekilde yapmanız gerekiyor. Olabildiğince katili yakalamaya yönelik hamleler sizi daha kolay zafere taşıyacaktır. Among Us Polus Map için Harita bilgileri vermeye devam edeceğiz.

Among Us Polus Haritası Havalandırma Deliklerinin Yerleri ve Nereye Götüreceğini Öğrenin

Among Us Polus Haritası içerisinde toplam 12 havalandırma deliği bulunuyor. Fakat dikkat etmeniz gereken çok önemli bir konu var. Havalandırma deliklerinin hepsi bir birlerine bağlı değil. Sizler için hangi havalandırma deliğinin sizi nereye çıkaracağını görselde açıkladık.

Among Us Polus Haritası (Map) Havalandırma Delikleri
Among Us Polus Haritası (Map) Havalandırma Delikleri
  • Kırmızı işaretler havalandırma delikleridir.
  • Yeşil Çizgi hangi havalandırma deliğinin nereye çıkaracağını gösterir.

Among Us Polus Haritası için gelecek güncellemelerde değişecek havalandırma deliklerine ait bilgileri buradan yayınlayacağız.

26
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.