Among Us Şapkaları Nasıl Bedava Alınır?

 Among Us Şapkaları Nasıl Bedava Alınır?
Okunuyor Among Us Şapkaları Nasıl Bedava Alınır?

Among Us Şapkaları Nasıl Alınır? bilmeyenler için 2021 yılında bedava alma yöntemini anlatıyoruz. Yılbaşı veya özel şapkaların sahibi olabilirsiniz. Dünyanın en popüler hayatta kalma oyunları arasında yer alan Among Us gelişmeye devam ediyor. Günümüzdeki her ücretsiz ve eşit oyun gibi bu oyun içerisinde de gücü etkileyen bir eşya bulunmamaktadır.

Fakat oyuncular kendi aralarında rekabet ortamı yarattığı gibi aynı zamanda karakterlerini güzelce eşyalarla donatarak bir çekicilik savaşı da veriyorlar. Bu kapsam da Among Us Şapkaları Nasıl Alınır? gibi sorular çok fazla sorulmaya başlıyor. Bizde sizler için nasıl bedava bir şekilde şapkaların sahibi olabileceğinizi anlatıyoruz.

Among Us Yılbaşı Şapkası Nasıl Alınır?

Among Us Yılbaşı Şapkası oyunda oldukça ilgi gören şapkaların başında geliyor. Bir maça girdiğiniz zaman eğer karakterinizin kafasında noel şapkası varsa tüm ilgiler üzerinizde olacaktır. Her ne kadar yıl başını geride bırakmış olsak ta bu şapkayı hala alabilmeniz için yapabileceğiniz bir yöntem bulunuyor. Aşağıda anlattıklarımızı uygulayarak sizde yıl başı şapkasının sahibi olabilirsiniz.

Aynı zamanda bu yöntemi uygulayarak diğer etkinliklerde kaçırdığınız şapkaları da alabilirsiniz. Zaten nasıl yapacağınızı aşağıyı okuduktan sonra anlayacak ve diğer etkinlikler için de uygulayabileceksiniz.

Among Us Yılbaşı Şapkası Alabilmek İçin Yapmanız Gerekenler

Amon Us Şapka alabilmek için bu imkanı nasıl sağlayacağımızla ilgili bilgileri yukarı da sizlere anlattık. Şimdi de oyuncuların çok istedikleri noel, yılbaşı şapkalarının nasıl alınabileceğini anlatacağız. Eğer anlamadığınız bir yer olursa yorum olarak bize bildirebilirsiniz.

Among Us Yılbaşı Şapkası Alabilmek İçin Yapmanız Gerekenler
Among Us Yılbaşı Şapkası Alabilmek İçin Yapmanız Gerekenler

Among Us oyununu bilgisayar veya mobil telefonlarınızdan oynuyorsanız hiç fark etmez, cihazınızın tarihini 31 Ekim 2019 yapın ve sonra oyuna girin. Eğer şapka hediye olarak girmezse çıkıp tekrar oyuna giriş yapın. Hediyeyi alana kadar bu işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Bilgisayar Saat ve Tarih Değiştirme

Başlangıç  > Ayarlar  > Zaman ve dil > Tarih ve saat‘e gidin.

Telefon Saat ve Tarih Değiştirme

  1. Telefonunuzun Saat uygulamasını Saat açın.
  2. Diğer Diğerardından Ayarlar‘a dokunun.
  3. “Saat”in altında yerel saat diliminizi seçin veya tarih ve saati değiştirin.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın