Among Us Yeni Harita Ne Zaman Gelecek?

Among Us Yeni Harita Ne Zaman Gelecek?

Among Us Yeni Harita Ne Zaman Gelecek? sorusunun cevabını tarih ve saat ile açıklıyoruz. 2020 – 2021 için gelecek olan tüm haritaların bilgilerine yer ayırdık. Among Us oyuncularının bize çok fazla sorduğu Yeni Harita Ne Zaman Gelecek? için en doğru cevabı araştırdık. Resmi açıklamalar ve oyun kahinlerinin sonuçları.

Among Us Yeni Harita Ne Zaman Gelecek?

Among Us Yeni Harita Ne Zaman Gelecek? sorusunu daha önce Among Us Yeni Harita [New Map] isimli haberimizde anlatmıştık. Bu yıl yaşadığı büyük oyuncu artışından sonra Among Us 2 içinde çalışmalar başladı. Aynı zamanda şuan hem mobil hem de Steam üzerinden oynanan gerçek oyuna ait yeni harita çalışmaları sürüyor.

Among Us Yeni Harita Ne Zaman Gelecek?
Among Us Yeni Harita Ne Zaman Gelecek?

Yeni harita daha büyük ve kapsamlı bir yer olacak. Hem görev çeşitliliği hem de oyundaki Katil (İmposter) oyuncusu ile yaşanan mücadeleleri daha keyifli hale getirecek bir çok yeni özellik geliyor. Yabancı haber siteleri Among Us Yeni Harita için bir tarihi işaret ediyor fakat yaptığımız araştırmalarda doğru tarihi bulduk.

Among Us Yeni Harita, 3 Ocak 2021 Tarihinde gelecek büyük güncellemeyle oyuna eklenecektir.

Among Us Yeni Harita Ne Zaman Gelecek? sorusu ile ilgili merak ettiğiniz farklı soruları da yorum olarak yazabilirsiniz. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Among Us Nedir?

Amerikan oyun stüdyosu Inner Sloth tarafından geliştirilen ve 15 Haziran 2018’ de Oyun dünyasına merhaba diyen çevrimiçi çok oyunculu sosyal çıkarım oyunudur Among US. Ayrıca En fazla 10 en az 4 kişi ile oynanabilen ve Uzay temalı ortamda mücadele edilen, ayrıca bu mücadele ve arayışın içinde katilden kaçmak için insanı tetikte bırakan eğlenceli bir oyundur. Oyunda hain rolü çok eğlenceli geçmektedir. Rakiplerinizi öldürüp sizin öldürmediğinizi onlara inandırmalı hatta yalan söylemek zorundasınız. Yoksa oyunu kaybedersiniz.

11
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.