Andrew Tate İnstagram Hesabı (2023)

 Andrew Tate İnstagram Hesabı (2023)
Okunuyor Andrew Tate İnstagram Hesabı (2023)

Andrew Tate İnstagram hesabını merak edenler için araştırılan sosyal medya platformunun güncel bağlantılarını sizlerle paylaşıyoruz. Hakkında yapılan araştırmalar sonrasında ve çıkan haberlerde insanlar sosyal medya platformlarındaki hesaplarını araştırmaya başladılar. Andrew Tate ile ilgili resmi İnstagram hesabını bulamayanlar hakkında açılan sahte hesaplardan onunla ilgili güncel ve doğru paylaşımlara ulaşamıyorlar. Bu sebeplerden dolayı resmi İnstagram adresi araştırmaları oldukça artmaya başladı. Bu içeriğimizde merak edilerek araştırılan lakin gerçek doğru adresinin bir türlü bulunamadı konuyla ilgili bir yardımcı içerik hazırladık. Aynı zamanda Andrew Tate İnstagram hesabının neden araştırıldığını bilmeyenler içinde konuda bahsediyoruz.

Andrew Tate İnstagram Hesabı

Andrew Tate İnstagram için doğrudan profiline ulaşabilmeniz adına aşağıda yardımcı bağlantıyı sizlerle paylaştık. Bu link sayesinde onun doğrudan İnstagram hesabına geçiş yapabileceksiniz. Sosyal medya platformlarında Andrew Tate ile ilgili bir çok haber paylaşılmasından dolayı insanlar onu oldukça merak etmeye başladılar. Merak edilen isimlerle ilgili nasıl bir hayat yaşadığı ve dışarıya nasıl göründüğünü en iyi anlamalarının yolu buna vesile olan sosyal medya platformlarından onu incelemek.

Andrew Tate İnstagram Hesabı (2023)
Andrew Tate İnstagram Hesabı (2023)

Yukarıdaki bağlantıdan Andrew Tate İnstagram adresine geçiş yapabileceksiniz. Aynı zamanda neden bunun bu kadar fazla araştırıldığını merak edenler için de hakkındaki haberlerden biraz bahsedeceğiz.

“Romanya mahkemesi, organize suç ve insan kaçakçılığı şüphesiyle tutuklu bulunan influencer ve eski profesyonel kick boksçu Andrew Tate’in gözaltı süresini 27 Şubat’a kadar uzattı. 

Reuters, savcıların davayla ilgili hazırladığı 61 sayfalık dosyaya ulaştı. 

Belgelerde Tate’nin bir WhatsApp mesajından bir kadına “Bir kez benim olduğunda sonsuza dek benim olacağını anlamalısın” ifadesi yer alıyor. 

Milyonlarca online takipçisi olan Tate, Moldovalı kadını Romanya’da kendisine katılmaya çağırdı. “Kötü bir şey olmayacak,” diyerek 9 Şubat’ta ona güvence verdi. Ancak savcılara göre Tate ertesi ay “kadına iki kez tecavüz etti ve onu, online platform için pornografi üreten sisteme dahil etmeye çalıştı. 

Reuters’in gördüğü ve mahkemeye sunulan iddiaların ‘olayın tüm detaylarını ortaya koyduğu’ belirtiliyor.”


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın