Android Sürüm Düşürme 2020 Rootsuz

Android Sürüm Düşürme 2020 Rootsuz

Android Sürüm Düşürme 2020 Rootsuz. Android Sürüm Düşürme Nedir? Neden Yapılır? Android Sürüm Düşürme Rootsuz. Android işletim sistemi kullanırken yeni gelen güncelleme sizin hoşunuza gitmeyebilir. Bazı sevdiğiniz özellikler kaldırılmış olabilir. Bu tarz durumlarda kullanıcılar telefonlarında kullandıkları eski işletim sistemi sürümlerini telefona geri yüklemek isteyebilir. Bize bugün sizlerin bize paragrafın başında sorduğu soruları cevaplayacağız.

Android Sürüm Düşürme Nedir? Neden Yapılır?

Android Sürüm Düşürme Nedir? Neden Yapılır?
Android Sürüm Düşürme Nedir? Neden Yapılır?

Bir işletim sistemi kullanırken gelen yeni güncelleme sizi hoşnut tutamayabilir. Sevdiğiniz bazı özellikler kaldırılmış olabilir. Bu tarz durumlarda kullanıcılar telefonlarında kullandıkları işletim sistemi’nin eski bir sürümünü telefona geri yüklemek isteyebilir. Tam da bu yüzden bu işlem gerçekleştirilmek istenir. Kısacası tamamen kişisel tercihlerdir.

Android Sürüm Düşürme Rootsuz

Rootlu ya da rotsuz Android cihazlarda işletim sistemi düşürmek tavsiye edilmez ve kesinlikle yapılmamalıdır. Bu süreç telefonunuzu garanti dışı bırakır. Çalışamaz yani işlevsiz hale getirebilir. Telefonunuz direkt işe yaramaz bir çöp parçasına dönüşebilir. Böyle bir durumun gerçekleşmemesi için sizden ricam bu işleme başlamamanız olacaktır.

Android Sürüm Düşürme Rootsuz
Android Sürüm Düşürme Rootsuz

İOS gibi kapalı kutu bir işletim sisteminde bile önceki sürüme geri düşürmek çok daha kolaydır. Android telefonda böyle bir işlem gerçekleştirirseniz işe yarasa ya da yaramasa bile bir gün tamir için telefonu teknik servise götürürseniz. Durum anlaşılacağından ücretsiz garantiniz iptal olur ve ancak ücretli yardım alabilirsiniz. Ek olarak böyle bir işlemden sonra verilerinizi kaybetmenizde çok yüksek ihtimaldir.

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.