e
sv

Angry Birds 2 Kuş İsimleri ve Özellikleri

6826 Okunma — 03 Kasım 2019 19:29
Angry Birds 2 Kuş İsimleri ve Özellikleri
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Angry Birds 2 mobil oyununda yer alan kuş ve domuzların isimlerini hiç merak etmediniz mi?. Angry Birds 2 karakterleri olan kuş isimleri ve özellikleri hakkında sizleri kısaca bilgilendireceğiz. Milyonlarca oyuncusu bulunan bu efsanevi oyunda kuş fırlatıp vurduğumuz domuzları patlatıyoruz. Aynı zamanda bu kadar büyük bir oyunun büyük bir hayran kitlesi olduğunu çıkardıkları animasyon filmlerine olan ilgilerden anlayabilirsiniz.

Angry Birds 2 oyununda yer alan kuşların özellikleri farklı olduğu için geçmemiz gereken bölümlerde doğru karakterleri tercih etmemiz büyük önem taşıyor. Sapan sayesinde karakterlerimiz olan kuşları kendilerini korumaya çalışan domuzlara isabetli ve stratejik atışlar yaparak onları aşağı yuvarlamayı başarmamız halinde çok kıymetli yumurtaları kazanabiliriz.

Angry Birds 2 ekstra kuşlar ile oyunda bam başka deneyimler yaşayabilirsiniz.

Angry Birds 2 Kuşlar ve Özellikleri

Angry Birds 2 Kuş Özellikleri
Angry Birds 2 Kuş Özellikleri

Angry Birds 2 Karakterleri arasında kullanabildiğimiz Kuş isimlerini ve özellikleri gibi bilgileri aşağıdan güncel haliyle öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Angry Birds 2 ekstra kuşlar hakkında detaylı bilgileri’de bulacaksınız.

Küçük Kırmızı Kuş (Red)

Angry Birds 2 oyununda yer alan küçük kırmızı kuş karakterinin herhangi bir özelliği bulunmamaktadır.

Sarı Kuş (CHUCK)

Havadayken dokunduğunuz zaman düşeceği eğime doğru hız kazanarak sert bir çarpma gerçekleştirir. Sarı Kuş (CHUCK) tahta bloklarda her ne kadar etkili olsa’da buz bariyerler için tercih edilmemelidir.

Küçük Mavi Kuş (BLUES)

Angry Birds 2 oyununda özelliği ile en stratejik kuş karakterleri arasında yer alıyor. Kuşa dokunduğunuz zaman 3 farklı kuşa bölünerek dağılır. Genellikle buz bariyerler için tercih edilir.

Beyaz Kuş (MATİLDA)

Beyaz Kuşa dokunduğunuz zaman bir yumurta bırakır, ardından 45 derecelik çapraz bir açıyla hız kazanarak yükselmeye başlar.

Siyah Kuş (BOMB)

Oyundaki blokları parçalamak için en ideal kuş karakteridir. Dokunduğunuz zaman patlarken dokunmadığınız zamanlarda çarptıktan 2 saniye sonra patlayabiliyor.

Turuncu Kuş

Turuncu Kuşu sapan ile attıktan sonra dokunduğunuz zaman şişmeye başlar. Eğer dokunmazsanız çarptıktan sonra şişecektir.

Büyük Gagalı Yeşil Kuş

Bumerang özelliği ile dokunduğunuz zaman size doğru geri dönmeye çalışan bir kuştur.

Büyük Kırmızı Kuş (TERENCE)

Herhangi bir özelliği olmasa bile büyüklüğü ve çarpma etkisi çok yıkıcı bir kuştur.

Blu ve Jewel

Angry Birds 2 ekstra kuşları arasında sayılan Blu ve Jawel özellikleri, dokunduğunuz zaman yatay olarak hızlanmaya başlayacaktır.

Mavi Kuş (BLU)

Oyunun sonlarına doğru görebileceğiniz mavi kuş dokunulduğu zaman çırpmaya başladığı etkili kanat darbeleriyle çevresini yıkar.

Kartal (MİGTLY EAGLE)

Karşınızdaki tüm düşman domuzları bir anda yok eder. Bir kez satın alınabildiği için kartal kuşunu oldukça dikkatli kullanmanız gerekiyor.

Buz Kuşu

Düşmanlarınızı dondurmak için Buz Kuşuna bir kere dokunmanız yeterli olacaktır. İsabetli atışlarla rakipleri etkisiz hale getirebilirsiniz.

Kılıçlı Kırmızı Kuş

Kılıçlı Kırmızı Kuş kendi türü arasında en büyük hasara sahip kuşlardan bir tanesi. Dokunduğunuz zaman kılıçlarla çevresini parçalar.

Pembe Kuş (STELLA)

Pembe Kuş patladığı zaman çevresinde bulunan bloklar ve domuzları balon ile yukarı taşır, sonrasında aşağıya bırakır.

Karşınızdaki düşman domuzların hepsini bir anda imha etmek için bire bir karakterdir.

Ejderha (DRAGON)

Angry Birds 2 Karakterleri olan Kuş İsimleri ve onların özellikleri hakkında kısa bilgiler verdik. Ekstra kuşlar hakkında verdiğimiz bilgileri oyunun ilerleyen aşamalarında denk geldiğiniz zaman deneyerek daha iyi anlayacaksınız.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Angry Birds 2 Kuş İsimleri ve Özellikleri