Anime Dizisi Castlevania Mobil Oyun Oldu

Anime Dizisi Castlevania Mobil Oyun Oldu

Ünlü Anime dizisi Castlevania Mobil platformlarda artık oyun olarak oynanabilecek. Netflix üzerinden yayınlanan anime, oyun olarak tasarlanması oldukça ilgi çekti.

Netflix daha önce bir çok oyunu dizi ve filme uyarlamıştı. Şimdi’de Konomi olaya el atarak, Castlevania isimli anime dizisini mobil oyuna uyarladı. Mobil platformda oyunlara olan ilginin çok yüksek olmasından dolayı bir çok farklı projeler geliştirilmeye devam ediyor. Bir anime dizisinin mobil oyuna uyarlanması beraberinde bir çok farklı olayı’da getireceğini düşünüyoruz.

Ünlü diziler veya filmlerin mobil oyun platformuna uyarlamaları geliştirilebilir. Konami tarafından geliştirilen bu oyunun ismi Castlevania: Symphony of the Night olarak konuldu.

Castlevania: Symphony of the Night

Castlevania: Symphony of the Night
Castlevania: Symphony of the Night

Netflix üzerinden yayınlanan Castlevania isimli anime dizisinin mobil oyun platformuna uyarlanmış hali Castlevania: Symphony of the Night oyun içerisinde dizideki hikayeyi etkileyici bir şekilde yansıtmayı başarmışlar.

Konami geliştirdiği bu oyunu Android ve İOS işletim sistemli mobil cihazların uygulama mağazalarından satın alarak oynayabilirsiniz. Türkiye’de 20 TL fiyatına satılan mobil oyunu satın almak için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

9
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.