e
sv

Ankara Üniversitesi Wifi Bağlanma (Şifreleri) 2023

86 Okunma — 24 Ekim 2023 10:44
Ankara Üniversitesi Wifi Bağlanma işlemleri nasıl yapılır? anlattığımız gibi bedava İnternet hizmetinden yararlanabileceğiniz 2023 yılına özel yeni şifreleri de sizlerle paylaşıyoruz.
Ankara Üniversitesi Wifi Bağlanma (Şifreleri) 2023
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ankara Üniversitesi Wifi Bağlanma işlemlerini merak edenler için nasıl yapılacağını anlatıyor ve paylaştığımız 2023 yılına özel Şifreleri sayesinde kolayca bağlanmanızı sağlıyoruz. Personeller, Öğrenciler veya okulu ziyaret edenler Ankara Üniversitesi sınırları içerisinde ücretsiz bedava Wifi hizmetlerinden yararlanmak istediklerinde buradaki bağlanma adımlarını izleyebilirler. Bu adımları uygulamanız halinde telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızdan kolaylıkla Wifi ağına bağlanarak İnterneti kullanabileceksiniz.

Ankara Üniversitesi Wifi Bağlanma (Şifreleri) 2023

Üniversiteler öğrencileri ve personelleri için genellikle bedava İnternet hizmetini okul içerisinde sağlarlar. Ankara Üniversitesi içinde okullar başladıktan sonra öğrencilerin ve personellerin nasıl yapıldığını merak ederek araştırdığını gördüğümüz için ve bu konularda yeterli bir bilgi olmamasından kaynaklı hazırlanan bir rehber niteliğinde içerik. Öncelikle cihazınızdan Wifi alanına girin ve Ankara Üniversitesi için Öğrenci veya Personel olarak belirlenen Wifiye tıklayın.

Daha sonrasında bağlan dedikten sonra tarayıcı üzerinden karşınıza bir sayfa açılacak. Oradan öğrenciyseniz öğrenci kaydı, personelseniz de personel kaydı yaptıktan sonra Wifi internet bağlantısını sağlamış olacaksınız. Genelde kayıt için sizden isim ve soyisim, mail adresi, telefon numarası istemektedir. Sonrasında cihazınıza doğrulama kodu gelecek ve bu sayede giriş yapabileceksiniz. Ankara Üniversitesi Wifi Bağlanma işlemlerinde herhangi bir değişiklik olursa veya şifreler güncellenirse yeni bilgileri de sizlere sunuyor olacağız.

Ankara Üniversitesi Wifi Bağlanma Nasıl Yapılır?

Ankara Üniversitesi Wifi Bağlanma Nasıl Yapılır?
Ankara Üniversitesi Wifi Bağlanma Nasıl Yapılır?

Ankara Üniversitesi’nde kablosuz ağa bağlanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Kimlik Doğrulama Bilgilerini Edinin:
  • Ankara Üniversitesi kablosuz ağına bağlanmak için gerekli bilgileri buradan edinebilirsiniz.
  • Cihaz ayarlarını yapmak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.
 2. Wifi Ağına Bağlanın:
  • Cihazınızdan Wifi alanına girin.
  • Ankara Üniversitesi için “Öğrenci” veya “Personel” olarak belirlenen Wifi ağına tıklayın.
 3. Kimlik Doğrulama ve Kayıt İşlemleri:
  • Bağlan dedikten sonra tarayıcı üzerinde bir sayfa açılacak.
  • Eğer öğrenciyseniz, öğrenci kaydı; eğer personelseniz, personel kaydı yapın.
  • Genellikle sizden isim, soyisim, mail adresi ve telefon numarası gibi bilgiler istenecektir.
  • Sonrasında cihazınıza doğrulama kodu gönderilecek ve bu sayede giriş yapabileceksiniz.

Ankara Üniversitesi Wifi bağlanma işlemlerinde herhangi bir değişiklik olursa veya şifreler güncellenirse yeni bilgileri sizlere sunacağız. Bu rehber niteliğindeki içerik, öğrenciler ve personeller için ücretsiz bedava Wifi hizmetinden yararlanmak isteyen herkes için faydalı olacaktır.

Ankara Üniversitesi (AÜ) Wifi İnternet Şifreleri 2023

Ankara Üniversitesi (AÜ) Wifi İnternet Şifreleri 2023
Ankara Üniversitesi (AÜ) Wifi İnternet Şifreleri 2023

Ankara Üniversitesi öğrencileri veya personelleri aşağıda verilen Wifi İnternet şifrelerinden yararlanarak giriş sağlayabilirler. Lakin bu şifreler her zaman güncelliğini korumamaktadır. 2023 yılı boyunca herhangi bir şifre değişikliğinde sizlere yeni şifreleri aktarmaya devam ediyor olacağız. En kesin çözüm için Ankara Üniversitesi Wifi Bağlanma işlemlerini yukarıda anlattığımız adımlarla gerçekleştirmenizi öneriyoruz. Yine de Şifre isteyenler için deneyebilecekleri bazı şifreler;

 • AU06
 • Ankara06
 • A06UNI
 • SJM06

Yukarıdaki şifreler 2023 yılında öğrenciler tarafından sosyal medya platformları ve çeşitli platformlardan paylaşılan şifreleri kapsamaktadır. Ankara Üniversitesi resmi web sitesi veya kendi platformlarından doğrudan herhangi bir Wifi şifresi paylaşmamıştır.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Ankara Üniversitesi Wifi Bağlanma (Şifreleri) 2023