Anthony Barajas TikTok Hesabı

 Anthony Barajas TikTok Hesabı
Okunuyor Anthony Barajas TikTok Hesabı

Anthony Barajas TikTok Hesabı, ünlü yabancı fenomenin gözünden vurularak ölmesinin ardından çok fazla merak edilmeye başlandı. Ülkemizde çok tanınmasa da popüler birisinin ölüm haberi oldukça yankı uyandırmayı sağladı. Sinema salonuna düzenlenen silahlı saldırı sonucu gözünden vurularak hayatını kaybeden popüler TikTok kullanıcısı Anthony Barajas toplam 1 milyon takipçiye sahipti. Amerika Birleşik Devletlerindeki Kaliforniya eyaletinde bulunan The Crossing isimli sinema salonuna film izlemek için giden TikTok fenomeni Anthony Barajas, aynı anda mekana düzenlenen silahlı saldırı sonucu vefat etti. Olay yerine intikal eden polis ekipleri 18 yaşındaki bir genç kız olay yerinde ölü bulundu, TikTok fenomeni olduğu anlaşılan Anthony Barajas isimli 19 yaşındaki gençte aldığı kurşun yarasıyla ağır yaralanarak hastaneye yetişemeden öldü. Haberlerin ardından Anthony Barajas TikTok Hesabı araştırılmaya başlandı.

Anthony Barajas TikTok

Anthony Barajas TikTok üzerinden 1 milyona yakın takipçiye ulaşmış bir fenomen olduğu bilinmektedir. Rylee Goodrich isimli genç bir kızla ilk randevusunu gerçekleştirmek için gittikleri sinema salonuna düzenlenen saldırıda ikisi de hayatlarını kaybetti. Ülkemizde de yaygın kullanılan TikTok uygulamasındaki popüler bir isim olması yerli haber kaynaklarınca da paylaşılmasını sağladı. Haberleri okuyanlar Anthony Barajas TikTok Hesabı ile ilgili araştırmalar yapıyorlar fakat hesabına bir türlü erişemiyorlar. Sizler için resmi hesabını aşağıda paylaştık.

Anthony Barajas TikTok
Anthony Barajas TikTok

Anthony Barajas ve sevgilisinin ölümüyle ilgili detaylar henüz paylaşılmamış durumda. TikTok kavgalarının bir kurbanımı oldu yoksa sinema salonuna düzenlenen bir terör saldırısındamı öldü henüz bilinmiyor. Fakat yine de sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. Birçok yabancı popüler TikTok kullanıcısının azınlıkta da olsa ülkemizde hayranları bulunmaktadır. Anthony Barajas TikTok hesabının detaylarını ve analizini sizinle paylaşacağız. Aynı zamanda olayla ilgili gelişmeleri de yine buradan güncel bir şekilde aktarmaya devam edeceğiz. Konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın