Anti Ban PUBG Mobile 2.3 İndir (2022)

 Anti Ban PUBG Mobile 2.3 İndir (2022)
Okunuyor Anti Ban PUBG Mobile 2.3 İndir (2022)

Anti Ban PUBG Mobile 2.3 Hile adı altında APK dosyalarını İndirmeye çalışanların sayılarında çok fazla artış var. Yurt dışında yayınlanan hack hakkında geniş çaplı bir araştırma yaptık ve özel bir haber oluşturduk. 100 Kişinin bir uçağa bindirildiği ve paraşütle adanın istediğiniz bir bölgesine iniş yaptıktan sonra başlayan oyunda, son hayatta kalan oyuncu olabilmek için kıyasıya mücadele veriliyor. Paraşütle iniş yaptıktan sonra etrafta sizi hayatta tutabilecek ve rakip oyuncuları yok etmenizi sağlayacak ekipmanları topluyorsunuz. Anti Ban PUBG Mobile Hile adı verilen APK uygulaması da sizin oyunda birinci olmanızı sağlayacak bir hack programıdır. Her ne kadar sosyal medya üzerinden bu hileyle ilgili paylaşımlar yapılsa da aslında hiç bir şey görüldüğü gibi değil.

Bu güne kadar PUBG Mobile oyuncularını dolandırmaya yönelik 100’lerce farklı İnternet sitesi kuruldu ve APK dosyaları hazırlandı. Oyun çıktığı ilk günden bu güne kadar sizin zarar görmemeniz için bu tür araştırdığınız illegal içerikleri araştırıyor ve sizlere uyarılarda bulunuyoruz. Anti Ban PUBG Mobile APK aramalarında da karşınıza çıkan sözde hilenin daha önceki araştırmalarımızdan farklı bir sonucu yok.

Anti Ban PUBG Mobile 2.3 Hilesi İndir

Popüler sosyal medya hesaplarında hakkında videolar paylaşılmaya başlanan Anti Ban PUBG Mobile Hilesi için yapılan hack terimleri aramalarda yabancı kaynaklar çıkmaktadır. Yurt dışı kaynaklı bu yabancı siteler hileyle ilgili paylaştıkları APK dosyalarını sizler için inceledik. Böyle bir hilenin var olmadığı düşünüyorduk ve bu araştırmalarımızda bunun doğruluğunu da öğrenmiş olduk. Öncelikle sizlerle hiç bir şekilde hile paylaşmıyor ve önermiyoruz. Amacımız Anti Ban PUBG Mobile Hack gibi hilelerden sizleri uzak tutarak güvenliğinizi sağlamak.

Loggie PUBG Mobile Hile (HACK)
Anti Ban PUBG Mobile Hile (HACK)

Oyun içerisinde hile kullanmanın cezası çok büyük. Öncelikle sistem tarafından otomatik tespit edilerek cezalandırılırsınız. Kullandığınız hesap kalıcı olarak ban yiyeceği gibi aynı zamanda o telefonda bir daha oyuna giremeyeceğinizi de unutmayın. Anti Ban PUBG Mobile Hile dosyalarıyla ilgili yaptığımız araştırmaları okursanız tehlikenin daha da büyük olduğunu fark edeceksiniz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Anti Ban PUBG Mobile APK İndir

Loggie PUBG Mobile Hack APK İndir
Anti Ban PUBG Mobile Hack APK İndir

Anti Ban PUBG Mobile Hack isimli APK İndir bağlantıları şuanda oyuncuların en çok aradıkları arasında yer almaktadır. UC kazanmak veya Wall Hack olarak bilinen duvar arkasından rakipleri görmeyi sağlayan bir hile türünü barındırdığı iddia ediliyor. Bedava olarak sunulan bu hile aslında bir tuzaktır. APK dosyalarının içerisine yerleştirilen zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir. Kesinlikle hile adı altında hiç bir dosyayı telefonlarınıza indirmeyiniz. Şuanda APK yani Android işletim sistemli cihazlar için yapsak da Anti Ban PUBG Mobile Hilesi hakkında İOS cihazları da kapsayan dosyalar bulunuyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın