e
sv

Anzelika Srabiants İnstagram Hesabı

1506 Okunma — 13 Haziran 2021 13:48
Anzelika Srabiants İnstagram Hesabı
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Anzelika Srabiants İnstagram adresini merak edenler için resmi profil bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Popüler sosyal medya hesabı üzerinden gerçek hesabını bulacak ve 2021 yılında bu hesabı sorunsuzca takip edebileceksiniz. Ukraynalı bir fotomodel olan Anzelika Srabiants, Türkiye deki bir rezidansın balkonundan düşerek ölmesinin arkasındaki sır perdeleri aralanmaya başladı. Bu haberlerin ardından insanlar İnstagram adresinden daha önce yaptığı paylaşımları görmek için araştırmalara başladılar. Bu tür bulunamayan ve ulaşılamayan sosyal medya hesaplarını sizler için buluyoruz.

Ölümün ardından sevgilisine dair suçlamalar başlamıştı. Olay hala tam olarak aydınlatılmış değil. Haberlerde sıkça bahsedilen bu olayları duyanlarda bir insanı araştırmak istediklerinde onun sosyal medya hesaplarına bakıyorlar. Anzelika Srabiants İnstagram şeklindeki aramalar bu yüzden oldukça fazla. Bizde bu konuya bir açıklık getirmek ve sizlere yardımcı olabilmek adına bu tür içerikler hazırlıyoruz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Anzelika Srabiants İnstagram

Anzelika Srabiants İnstagram hesabına ait bilgiler aşağıdan verilmiştir. Butona tıklayarak resmi hesabına geçiş yapabilirsiniz. Paylaştığı gönderiler ve durumları görmeniz mümkündür. Bu olayın ardından insanlar fotoğraflarının altına destek mesajları atarak sevenlerine yardım etmek istiyorlar. Ayrıca olayın aydınlatılması içinde bu destekler devam ediyor. Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz, 2021 yılı boyunca bu haberler devam edeceğe benziyor.

Anzelika Srabiants İnstagram
Anzelika Srabiants İnstagram

Ülkemizdeki kadın cinayetlerine karşı dik duruş mücadelesi büyüyor. Bu olayın bir cinayetmi yoksa intihar mı olduğu henüz aydınlatılamadı. Fakat mahkemeden çıkacak kararı beklememiz gerekiyor. Kesin hükme varılması ve suçsuz insanları suçlamak da bir suç olarak görülmektedir. O yüzden mahkemenin aksine veya insanları zan altında bırakacak yorumlar yapmayınız. Zaten olayı aydınlatmak için kolluk kuvvetleri ve adalet sistemimiz çalışmaktadır. Bizim sadece amacımız Anzelika Srabiants İnstagram üzerinden hesabını arayanlara yardımcı olmak. Sosyal medya platformlarının getirdiği özelliklerini insanların doğru kullanmalarını sağlamak.

Anzelika Srabiants İnstagram Hesabının Merak Edilmesini Sağlayan Olay

Anzelika Srabiants , Türkiye’de yaşayan Ukraynalı bir fotomodeldir. Sevgilisi ile kıskançlık yüzünden başlayan kavga eve gidene kadar devam ediyor. Takside sevgilisine yumruk attığı iddia edilen Anzelika daha sonrasında onun evine geçiyor. Sevgilisi bir süre sonra bir sesler duyuyor ve hemen sevgilisinin yanına doğru gidiyor, onun balkonun korkuluklarında olduğunu görüyor ve olayı videoya alıyor. Günümüzde bu tür ölümlerin ardından şüphelerin olmasından korktuğunu düşündüğümüz için video kaydına aldığını sanıyoruz. Fakat yine de bu olay tam olarak aydınlatılmadı. Bilmeyenler için kısaca bahsetmek istedik, daha detaylı bilgileri haber sitelerinden öğrenebilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Anzelika Srabiants İnstagram Hesabı