aow_drv_x64_ev.sys Mavi Ekran Hatası

 aow_drv_x64_ev.sys Mavi Ekran Hatası
Okunuyor aow_drv_x64_ev.sys Mavi Ekran Hatası

aow_drv_x64_ev.sys Mavi Ekran Hatası alan oyuncular PUBG Mobile veya Call of Duty Mobile gibi oyunları Gameloop emülatörü ile oynamaya çalışırken alıyorlar. Yaklaşık 2 yıldır zaman zaman görülen bu mavi ekran hatası genellikle aow_drv_x64_ev.sys ismiyle gözükmektedir.

Gameloop kullanıcıları bu hatayı güncelleme sonrasında alıyorlar ve çözümünü bilmiyorlar. Mavi ekran verdiği için oyuncular korkuya kapılıp cihazlarının zarar gördüğü düşüncesine giriyorlar.

aow_drv_x64_ev.sy ile ilgili hatalar emülatör programının dosyaları bulamaması ve doğru çalıştıramaması sonrasında bilgisayarlar tehdit olarak algılıyor ve kendisini korumaya almak amacıyla mavi ekran çıkartıyor.

PUBG veya Call of Duty oyunlarına girerken karşılaşılan bu hatanın sebebini sizlere anlattık fakat yapmanız gereken bazı şeylerde bulunuyor.

aow_drv_x64_ev.sys Mavi Ekran

aow_drv_x64_ev.sys Mavi Ekran aldığınız zaman emülatör ve oyunun güncel olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Gerekli güncellemeleri yaptıktan sonra tekrar oyuna giriş yapmaya çalışın.

Anti virüs programınız veya İnternet’den kaynaklı dosya indirmelerin’den kaynaklı güncelleme yaptığınızı düşünseniz bile böyle hatalar görebilirsiniz. aow_drv_x64_ev.sys olarak görülen Mavi Ekran ile ilgili Hata genellikle Gameloop üzerinden PUBG Mobile oynamak isteyenlerin karşısına çıkıyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın