Apex Legends Mobile APK İndir

 Apex Legends Mobile APK İndir
Okunuyor Apex Legends Mobile APK İndir

Apex Legends Mobile APK İndir ile oyunun mobil versiyonunu Android işletim sistemli mobil akıllı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Beta sürümü sonrasında tam son sürümlerini buradan güncel olarak takip edebileceksiniz. Hayatta kalma oyunlarının popüler olmaya başladığı bir dönemde çıkan ve farklı tarzıyla herkesin beğenisi toplayan Apex Legends şimdi ise Mobil versiyonuyla telefonlardan oynanabilecek. Android ve İOS cihazlar için yeniden tasarlanan oyunun mobil versiyonu hemen hemen her cihazın çalıştırabileceği bir optimizasyona sahip. Aynı zamanda gerçek oyundaki aksiyonu mobile çok başarılı bir şekilde taşımayı da başarmışlar. Kapalı ve Açık beta süreçlerinden sonra Apex Legends Mobile APK olarak herkes tarafından indirilebilecek hale gelecek.

İlk olarak mobil versiyonu Hindistan ve Filipinlerdeki bazı oyunculara açılacak bu kapalı beta sürecinde oyunda görülen hatalar düzeltilecek. Aynı zamanda oyuncuların deneyimleri gözlemlenerek oyunun finali hazırlanacak. Apex Legends Mobile için büyük etkinliklerde geliyor. Her oyuncunun hoşuna gidecek bir denge mekanizması aynı zamanda oyuncuların kazanmasını sağlayacak hediyelerle süslenmiş durumda.

Apex Legends Mobile APK

Apex Legends Mobile başarılı grafikleri ve mobil platforma eşsiz uyumuyla herkesin telefonlarında yer edilecek bir APK oyunu olacak. Hayatta kalma temalı oyunların günümüzde çok klasikleşmesi ve temalarının bir birlerine aşırı fazla benzemesi bu türdeki oyunların ilgisini duraklatmıştı. Herkes bilgisayarlarında Apex Legends gibi oyunları kaldıramadığından dolayı oynayamasa da mobil versiyonu herkesin oynayabileceği tarzda olacak. Her ne kadar bu platform için yeniden tasarlanmış olsa da oyunun ana temasını ve oradaki duyguyu burada da fazlasıyla yaşayabileceğiz.

Apex Legends Mobile APK
Apex Legends Mobile APK

Tabi ki bir bilgisayar oyununun mobil versiyonu çıktığı zaman oyuncuların akıllarında bazı soru işaretleri beliriyor. Apex Legends Mobile APK ile oyunu oynarken PC oyuncularıyla birlikte mücadele mi edeceğiz?. Tabi ki hayır, her ne kadar aynı oyun olsa da bu platforma özel geliştirildiği için sunucular farklı. Aynı zamanda oyundaki rekabet ortamını korumak ve dengeyi sağlamak için bu mümkün olamaz. Android ve İOS işletim sistemli telefonlarınızın uygulama mağazalarından tamamen ücretsiz bir şekilde cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Apex Legends Mobile APK İndir (Son Sürüm)

Apex Legends Mobile

Apex Legends Mobile APK İndir adı altında şimdiden onlarca farklı site açılmış durumda. Oyuncular şuanda kapalı beta sürümünde olan bu oyunu nasıl cihazlarına indirebileceklerini araştırıyorlar. Bunu bilen yabancı sitelerde bu kitleyi dolandırmak amacıyla İnternet siteleri kurmuşlar. Apex Legends Mobile APK İndir adı altında paylaştıkları dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar yer almaktadır. Cihazınıza indireceğiniz bu dosyalar size virüs bulaşmasını sağlar. Daha sonrasında başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz çalınabilir. Kesinlikle oyunu uygulama mağazası dışında başka bir yerden indirmeyiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın