Apex Legends Mobile Kapanıyor mu? (2022)

 Apex Legends Mobile Kapanıyor mu? (2022)
Okunuyor Apex Legends Mobile Kapanıyor mu? (2022)

Apex Legends Mobile kapanıyor mu? sorusu son zamanlarda birçok oyuncu tarafından merak ediliyor. Bu sorunun cevabı, şu an için net değil. Electronic Arts (EA) ve Respawn Entertainment, Apex Legends Mobile’ın resmi olarak çıkış tarihini henüz açıklamadı. Ancak, bazı söylentiler ve haberler, Apex Legends Mobile’ın kapatılacağına dair endişeleri artırıyor.

Apex Legends Mobile Kapanıyor mu? gibi problemlerle karşılaşan ve şikayeti olan binlerce oyuncudan bir tanesisiniz. Bu konuda oyunun neden açılmadığı ve ne yaparsanız hangi durumlarda tekrar açılabileceği konusunda sizleri bilgilendirdik. Android ve İOS işletim sistemine sahip akıllı cihazların uygulama mağazaları üzerinden indirilebilen Apex Legends isimli FPS oyunu nihayet başladı. Oyu uzun bir süredir beta aşamasında ve ön kayıt süresinde olduğu aylar boyunca milyonlarca oyuncuyu kendisine bağlamayı başardı.

Apex Legends resmi olarak çıktıktan sonra oyunu indirenler “Mobile Kapanıyor mu?” gibi şikayetlerde bulunmaya başladılar. Henüz yeni bir oyun olduğu için hakkındaki bilgilerin sınırlı olmasından dolayı bizde detaylı bir içerik hazırlamak istedik. Apex Legends Mobile Kapanıyor mu? gibi herhangi bir başka şikayetiniz veya sorunuz varsa yorumlarda belirtiniz. Sizler için içeriğimizi güncel tutmaya devam edeceğiz. Ve ne zaman oyun Mobile Kapanıyor mu? gibi bir şikayetle karşılaşırsanız bu sayfaya girerek en güncel çözüm yöntemine ulaşabileceksiniz.

Apex Legends Mobile Kapanıyor mu?, Neden?

EA ve Respawn Entertainment, Apex Legends Mobile’ın çıkış tarihine ilişkin olarak herhangi bir resmi açıklama yapmadılar. Ancak, birkaç ay önce, Apex Legends Mobile’ın beta testlerinin başlatılacağı ve yakın zamanda kullanıma sunulacağı açıklandı. Ancak, son zamanlarda bazı haberler, Apex Legends Mobile’ın kapatılacağına dair endişelere neden oldu.

Bazı kaynaklara göre, Apex Legends Mobile’ın kapatılması, EA’nın oyunların mobil platformlar için geliştirilmesine olan ilgisinin azalmasıyla ilgili olabilir. EA, mobil platformlarda büyük bir başarı elde etmeyi başaramadı ve bu nedenle, mobil oyun geliştirme stratejisini yeniden gözden geçiriyor olabilir.

Ancak, bu söylentiler henüz resmi olarak doğrulanmadı ve Apex Legends Mobile’ın kapatılacağına dair herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Bu nedenle, Apex Legends Mobile’ın kapatılacağına dair endişelerin şu an için spekülasyonlardan ibaret olduğunu söyleyebiliriz.

Sonuç olarak, Apex Legends Mobile’ın kapatılıp kapatılmayacağı konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. EA ve Respawn Entertainment, Apex Legends Mobile’ın çıkış tarihine ilişkin olarak herhangi bir resmi açıklama yapmadılar. Bu nedenle, Apex Legends Mobile’ın kapatılacağına dair endişeler şu an için spekülasyonlardan ibaret olarak kalıyor. Ancak, Apex Legends Mobile’ın çıkış tarihi ve geleceği ile ilgili haberler ve açıklamalar yakın zamanda bekleniyor.

Apex Legends Mobile Kapanıyor mu? oyunu şuanda Mobile Kapanıyor mu? bunu zaten çoğu oyuncu anlamış durumda, fakat burada sorulması gereken ilk soru neden bu oyun Mobile Kapanıyor mu?? Şuanda kapak fotoğraflarında da söyledikleri 2022 tarihine geldik. Oyun uygulama mağazaları üzerinden oyunculara açılmış durumda. Yani daha önce oyunun sayfasına girdiğimizde “Ön Kayıt” butonu karşılarken şuanda “Yükle” butonu karşılıyor. Fakat oyunu indirip giriş yapmaya çalışırken oyunun açılmaması oyuncuların oldukça canını sıkmaya başladı. Uzun süredir gelmesini beklediğimiz hayatta kalma oyunu geliyor fakat oyun Mobile Kapanıyor mu?. Bu konuda neler yapabileceğinizle ilgili detayları aşağıda sizlerle paylaştık.

Apex Legends Açılmıyor, Neden?
Apex Legends Mobile Kapanıyor mu?, Neden?

Apex Legends Mobile Kapanıyor mu?: Çözümü

Apex Legends Mobile Kapanıyor mu? şikayetlerinin artması üzerine çözüm için uygulanabilecek yöntemleri sizlere aktardık ve aktarmaya devam edeceğiz. Şuanda bilindiği gibi oyun henüz yeni çıktı. Uzun süredir beta aşamasında olmasına rağmen oyunda bazı hatalarla karşılaşmak normaldir. Fakat oyunun açılmaması gibi ciddi bir sorun kabul edilebilecek düzeyde asla değildir. Zaten şuanda Apex Legends Mobile Kapanıyor mu? oyununun açılmaması da bir hata değildir.

Oyun yeni çıkmasından dolayı dünya genelinde oldukça fazla ilgi ile karşılandı. Bir anda milyonlarca mobil oyuncu oyuna giriş yapmaya çalışmasından dolayı oyunun sunucularından kaynaklı giriş sağlanamamaktadır. Bunun için bir süre beklemeniz ve daha sonrasında tekrar giriş yapmaya çalışmanız halinde “Mobile Kapanıyor mu?” şikayetiniz ortadan kalkacaktır. Eğer oyuna girişte bir hata kodu ile karşılaşıyorsanız ve bu yüzden Mobile Kapanıyor mu?sa o zaman bu hatayı bize bildiriniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın