Apex Legends Mobile Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

 Apex Legends Mobile Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?
Okunuyor Apex Legends Mobile Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

Apex Legends Mobile Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek? sorusunu soranlar için hem çıkış tarihini açıklıyor hem de nasıl indirebileceğinizi anlatıyoruz. Oyunun şimdiden beta aşamalarına katılabilir ve çıktığında ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Apex Legends Mobile Beta APK İndir seçeneklerini kullanarak oyunu Android cihazlarınıza hemen sorunsuz yükleyebilirsiniz. Aksiyon ve Hayatta kalma türündeki en popüler oyun olmaya aday başarılı bir yapım geliyor. Bunun için güncel olarak sizlerle her daim güncel içerikler paylaşmaya devam edeceğiz. Apex Legends Mobile APK İndir ile oyunun mobil versiyonunu Android işletim sistemli mobil akıllı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Beta sürümü sonrasında tam son sürümlerini buradan güncel olarak takip edebileceksiniz. Hayatta kalma oyunlarının popüler olmaya başladığı bir dönemde çıkan ve farklı tarzıyla herkesin beğenisi toplayan Apex Legends şimdi ise Mobil versiyonuyla telefonlardan oynanabilecek. Android ve İOS cihazlar için yeniden tasarlanan oyunun mobil versiyonu hemen hemen her cihazın çalıştırabileceği bir optimizasyona sahip. Aynı zamanda gerçek oyundaki aksiyonu mobile çok başarılı bir şekilde taşımayı da başarmışlar. Kapalı ve Açık beta süreçlerinden sonra Apex Legends Mobile APK olarak herkes tarafından indirilebilecek hale gelecek. Beta versiyonunda oyunu oynayarak daha sonrasında tam olarak çıktığında kullanabileceğiniz çok özel hediyelerin sahibi olabilirsiniz. Aşağıda nasıl kayıt olabileceğinizi ve indirebileceğinizi sizlere anlattık.

Bunun için yapmanız gerekenleri öğrendikten sonra Beta için gereksinimleri de kontrol etmeyi unutmayın. Ardından yapmanız gereken tek şey Android cihazınıza Beta APK sürümünü indirip oynamak kalacak. İlk olarak mobil versiyonu Hindistan ve Filipinlerdeki bazı oyunculara açılacak bu kapalı beta sürecinde oyunda görülen hatalar düzeltilecek. Aynı zamanda oyuncuların deneyimleri gözlemlenerek oyunun finali hazırlanacak. Apex Legends Mobile için büyük etkinliklerde geliyor. Her oyuncunun hoşuna gidecek bir denge mekanizması aynı zamanda oyuncuların kazanmasını sağlayacak hediyelerle süslenmiş durumda.

Apex Legends Mobile Ne Zaman Çıkacak?
Apex Legends Mobile Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

Apex Legends Mobile Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek? (İNDİR)

Yazı Başlıkları:

Apex Legends Mobile Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek? oyuncuların en merak ettikleri soruların başında geliyor. Henüz oyunun geliştiricisi çıkış tarihi hakkında net bir tarih vermedi. Bu sebeple sizlere söylenecek herhangi bir tarih sadece sizi yanıltacaktır. Resmi olarak oyunun çıkış tarihi duyurulduğunda sizinle paylaşacağız. Aşağıdaki adımları uygulayarak oyunun beta aşamalarına katılabilir ve şimdiden oynamaya başlayabilirsiniz.

Apex Legends Beta Mobile APK İndir adımlarını uygulayarak Mobile başarılı grafikleri ve mobil platforma eşsiz uyumuyla herkesin telefonlarında yer edilecek bir APK oyunu olacak. Günümüzün en çok oynanan ve en iyi oyunları arasına girmeyi başaracağı düşünülmektedir. Hayatta kalma temalı oyunların günümüzde çok klasikleşmesi ve temalarının bir birlerine aşırı fazla benzemesi bu türdeki oyunların ilgisini duraklatmıştı. Herkes bilgisayarlarında Apex Legends gibi oyunları kaldıramadığından dolayı oynayamasa da mobil versiyonu herkesin oynayabileceği tarzda olacak. Her ne kadar bu platform için yeniden tasarlanmış olsa da oyunun ana temasını ve oradaki duyguyu burada da fazlasıyla yaşayabileceğiz. Beta sürümüne dahi ülkemizde bu kadar fazla ilgi alması oyun tamamen çıktıktan sonra ne kadar büyük kitlelere hitap edebileceğini gösteriyor.

Apex Legends Mobile APK
Apex Legends Mobile Türkiye’ye Ne Zaman Gelecek?

Apex Legends Mobile Beta APK aslında resmi dosyaların sizlere indir seçenekleriyle sunulmuş halini kapsamaktadır. Tabi ki bir bilgisayar oyununun mobil versiyonu çıktığı zaman oyuncuların akıllarında bazı soru işaretleri beliriyor. Apex Legends Mobile APK ile oyunu oynarken PC oyuncularıyla birlikte mücadele mi edeceğiz?. Tabi ki hayır, her ne kadar aynı oyun olsa da bu platforma özel geliştirildiği için sunucular farklı. Aynı zamanda oyundaki rekabet ortamını korumak ve dengeyi sağlamak için bu mümkün olamaz. Android ve İOS işletim sistemli telefonlarınızın uygulama mağazalarından tamamen ücretsiz bir şekilde cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Apex Legends Mobile Beta APK İndirmeden Önce Sistem Gereksinimleri Kontrolü Yapın!

Apex Legends Mobile Beta APK

Apex Legends Mobile Beta APK İndir adı altında şimdiden onlarca farklı site açılmış durumda. Oyuncular şuanda kapalı beta sürümünde olan bu oyunu nasıl cihazlarına indirebileceklerini araştırıyorlar. Bunu bilen yabancı sitelerde bu kitleyi dolandırmak amacıyla İnternet siteleri kurmuşlar. Apex Legends Mobile APK İndir adı altında paylaştıkları dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar yer almaktadır. Cihazınıza indireceğiniz bu dosyalar size virüs bulaşmasını sağlar. Daha sonrasında başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz çalınabilir. Kesinlikle oyunu uygulama mağazası dışında başka bir yerden indirmeyiniz.

Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri için Android ve İOS cihazlarda ne gibi donanımlara ihtiyacınız olduğundan bahsedeceğiz. Aynı zamanda emülatör ile PC üzerinden oynayacaklar için de bir sistem gereksinimleri paylaşımında bulunduk. Günümüz popüler çevrim içi bilgisayar oyunları artık mobil platformlara da geçiş yapıyor. PUBG Mobile ilk olarak bilgisayar oyunu olarak çıksa da şuanda büyük kitlesini ve başarılını sonradan çıkarttığı mobil oyununda devam ettirmekte.

Bilgisayar oyunları her daim en kaliteli ve en iyi oyun oynayabileceğimiz platform olarak akıllarda kalsa da, herkesin bildiği gerçeği saklayamayız. Bugün herkesin elinden düşürmediği telefonlar, oyunculara her daim yaklaşabilecek bir araçtır. Evde, Okulda, İşyerinde veya dışarıda hiç fark etmez telefonlar sürekli olarak yanınızda gezdirdiğiniz bir teknolojik alet. Telefonlarda oynanabilen oyunlarda tam da bu sebepten daha fazla kitlelere hitap edebiliyor ve çok daha fazla gelir kazanılabiliyor. Apex Legends Mobile Beta Sistem Gereksinimleri ile kitlesini arttırmak için doğru bir karar verildi.

Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri

Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri için aşağıda Android ve İOS işletim sistemli akıllı telefonlarınızda ne gibi bir donanımın olması gerektiğinden bahsediyoruz. Aynı zamanda oyunu Emülatör cihazlar yardımıyla Bilgisayar üzerinden oynamak isteyenler için de sistem gereksinimleri paylaşılmıştır. 2021 yılı boyunca oyuna gelecek güncellemelerin ardından sistem gereksinimlerinde güncellemeler yaparak sizlere en doğru bilgileri sunmaya devam edeceğiz.

Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri
Apex Legends Mobile Sistem Gereksinimleri

Android

  • RAM: 2 GB
  • Boş Alan: 4 GB
  • Android Sürümü: 7.0

İOS

  • İşlemci: A11 Bionic ve üzeri
  • Cihaz: iPhone 8, 10.5 iPad Pro veya daha yeni cihazlar.

Bilgisayar (PC)

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7 ve üzeri.
  • işlemci: Intel veya AMD İşlemci.
  • RAM: En az 2GB RAM.
  • HDD: 5GB Boş Alan.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın