Apex Legends Solo Mod Etkinliğine Az Kaldı

Apex Legends Solo Mod Etkinliğine Az Kaldı

Günümüz oyuncu kitlesinin büyük bir kısmını ellerinde tutan, hayatta kalma temalı oyunlar olduğunu biliyorsunuz. PUBG ile alevlenen bu ateş, Fortnite çıkması ile tüm dünyayı etkisi altına almayı başarmıştı. Apex Legends yüksek oyuncu kitlesi olan bu oyunlara rakip olacak, oyuncularını çalacak türden başarılı bir oyun olması, tüm dünyada ses getirdi.

Apex Legends, 17-27 Ağustos tarihleri arasında yapacağı etkinlikte oyuncuları sevindirecek bir gelişme daha var. Etkinlik boyunca oyuncular Solo Mod oynayabilecekler.

Solo Mod sayesinde Apex Legends oyuncuları yeteneklerini ve stratejilerini kendi başlarına gösterebilecekleri ve fark yaratabilecekleri bir şans vermiş olacak.

Apex Legends’ın takım oyunu olması aslında solo oynamaktan daha güven verici ve sorumlulukları azaltan bir yapıya sahip. Fakat çoğu oyuncu kendi başına oynamayı daha çok seviyor.

Apex Legends Solo Mod Etkinliği

Demir Taç Koleksiyonu Etkinliği

Apex Legends, 17-27 Ağustos Tarihleri Arasında “The Iron Crown Collection” (Demir Taç Koleksiyonu) Etkinliği Gerçekleşecek.

Etkinlik boyunca tüm oyuncular solo mod ile bireysel güçlerini ortaya koyup fark yaratabilecekler. Etkinlik haberini resmi twitter hesaplarından video ve yazı ile duyuran Apex Legends ekibi solo mod hakkında’da bilgiler verdi.

Apex Legends, Solo Mod çok farklı olmayacak. PUBG veya Fortnite’de alışık olduğumuz tarzda olacak.

En güncel ve hızlı Oyun Haberleri burada.

4
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.