Apple Garanti Sorgulama

Apple Garanti Sorgulama

Apple Garanti Sorgulama, Apple Garanti Sorgulama İMEİ Nasıl Yapılır? Apple Garanti Sorgulama E-Devlet Nasıl Yapılır? Apple Garanti Sorgulama Sorunu. Apple cihazlarına en uzun süre bakım ve güncelleme sunan mobil cihaz üreticilerinden birisidir. Hatta güncelleme konusunda direkt en uzun süreli desteği verirler. İnsanlar bu sıralar aldıkları Apple marka cihazların garantilerinin nasıl sorgulandığını araştırmaya kalkmış. Ekip olarak hazırladığımız alt başlıklarda bu cevapları sizlere sunduk. Keyifli okumalar.

Apple Garanti Sorgulama İMEİ Nasıl Yapılır?

Apple Garanti Sorgulama İMEİ Nasıl Yapılır?
Apple Garanti Sorgulama İMEİ Nasıl Yapılır?

Apple Garanti Sorgulama İMEİ ile ilgili çok fazla soru soruluyor. Bunu nasıl yapacağınızı kısaca anlattık. Apple cihazlarda İMEİ numarası sorgulamak için yapmanız gereken işlemler sıralı ve oldukça basittir. İlk olarak Ayarlar uygulamasını açınız. Sonrasında Genel bölümüne giriniz. Ekranı aşağıya kaydırarak İMEİ numarasını bulabilirsiniz.

Apple Garanti Sorgulama E-Devlet Nasıl Yapılır?

E-Devlet ile cihaz garantisini falan sorgulayamazsınız. Yalnız İMEİ numaranızı sorgulayıp elinizdeki telefonun çalıntı olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz. E-Devlet’i bu amaçla kullanabilirsiniz eğer bir telefon çalıntı çıkarsa için kalan ufak bir bilgi bütün bir gizemi çözer.

Apple Garanti Sorgulama E-Devlet Nasıl Yapılır?
Apple Garanti Sorgulama E-Devlet Nasıl Yapılır?

Apple Garanti Sorgulama Sorunu

Anlık olarak herhangi bir sorun kaydedilmedi. Yapmanız gereken işlemler çok basit. Cihazınızın seri numarası ile buradaki internet sitesinden cihazınızın garantili olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Diğer ve kolay seçenek ise İlk olarak Ayarlar uygulamasını açınız. Sonrasında Genel bölümüne giriniz. Ekranı aşağıya kaydırarak cihazın seri numarasının altından ne kadar garanti süresi kaldığını görebilirsiniz.

Aplle Garanti Sorgulama ile ilgili detayları aktarmaya devam edeceğiz. Konuyla ilgili merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

90
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.