Apple Store İzmir’in Neresinde Açılacak? AVM Adresi

 Apple Store İzmir’in Neresinde Açılacak? AVM Adresi
Okunuyor Apple Store İzmir’in Neresinde Açılacak? AVM Adresi

Apple Store mağazası İzmir’in neresinde açılacak? ve tam AVM adresi neresi? işte tüm detaylarıyla sizlerle. İstanbul’dan sonraki yeni adresi belli oldu, tam olarak hangi AVM de veya hangi semtte olacağı açıklandı. Ülkemizde milyonlarca Apple Store ürünü kullanan vatandaşımızın olmasına rağmen dünya devi İstanbul da ki 2 mağazası ile Tüm Türkiye’yi kontrol etmeye çalışıyordu. Artık İzmir ilinde de bir AVM içerisinde de Apple Store mağazalarının olacağı bilgisi sızdırıldı.

Apple Store İzmir’in Neresinde Açılacak?

Apple Store Korona virüsü döneminde bir çok mağazasını kapatma kararı almıştı. Türkiye’de İstanbul da 2 mağazası ile hizmet veren teknoloji devi Avrupa nın en büyük mağazasını açacağını söylemişti. Yeni haberlere göre İzmir deki bir AVM kat planlarında Apple Store mağazasının da olduğunu söyledi. Bu haberler sonrasında Apple Store İzmir’in Neresinde Açılacak? ve hangi avm de? gibi sorular oldukça artmaya başladı.

Şuanda kesin bir bilgi olmasa da paylaşılan bu haberler doğruyu yansıtmaktadır. Apple Store Türkiye henüz bu konuyla ilgili bir açıklama yapmadı ve yeni mağazasının nerede açılacağını resmi olarak duyurmadı. Fakat öğrenilen bu bilgilerle büyük bir olasılıkla İzmir de açılacağı düşünülmektedir.

Apple Store İzmir’deki Hangi AVM de Açılacak?

Apple Store İzmir de Optimum AVM de açılacak. Hala resmi bir açıklama yapılmasa da Optimum paylaştığı yeni kat bilgilerinde giriş katında bir Apple Store Mağazasının olduğunu açıkladı. AVM Yönetiminin yaptığı bu açıklama demek ki Apple Store Türkiye tarafından orada bir dükkan kiralandığını göstermektedir ve büyük olasılıkla da yeni mağazasını orada açacaktır.

Apple Store İzmir'deki Hangi AVM de Açılacak?
Apple Store İzmir’deki Hangi AVM de Açılacak?
  • Adres: Beyazevler, Akçay Cd. No:101 – 103, 35410 Gaziemir/İzmir
  • Açılış Saati: 10:00
  • Kapanış Saati: 20:00


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın