Arda Güler Toplam Kaç Dakika Oynadı? (2023)

 Arda Güler Toplam Kaç Dakika Oynadı? (2023)
Okunuyor Arda Güler Toplam Kaç Dakika Oynadı? (2023)

Fenerbahçe Spor Kulübünde başarılı genç yıldız futbolcusu Arda güler hakkında “Toplam Kaç Dakika Oynadı?” sorularına cevap aranmakta. Normalde A Takımda oynayabilmek için 1300 dakika minimum oynama zorunluluğunun olduğu haberleri sonrasında insanlar Arda Güler’in bu yıl çıktığı maçlarda toplam kaç dakika boyunca oynadığını araştırıyorlar. 2005 yılında Ankara’da doğan Arda Güler, oynadığı orta saha mevkinde oldukça başarılı. Geleceğinin parlak olduğu ve yetenekleriyle gündeme gelen başarılı genç yıldız futbolcumuzla ilgili A Takımda oynamaya devam edip edemeyeceği merak edilmekte. İnsanlar bu sezon A Takımda kalması için oynaması gereken 1300 dakikalık sürenin ne kadarını oynadığını merak ediyorlar. Peki, Arda Güler Toplam Kaç Dakika Oynadı?

Arda Güler Toplam Kaç Dakika Oynadı?

Arda Güler, şuanda Fenerbahçe Spor Kulübünde futbol oynayan takımın en genç ve geleceği parlak yıldızlarının başında gelmektedir. Son günlerde Arda Güler için A Takımda oynamaya devam edebilmesi adına belirlenen bir toplam oynama süresinin altında kalabileceği iddiaları yapılmaya başlandı. Futbol severlerde gerçekten A Takımda oynamaya devam edebilmesi için gereken bu toplam sürenin ne kadarını şuanda oynadığını araştırıyorlar.

Arda güler Fenerbahçe formasıyla çıktığı 27 maçta toplam 1069 dakika oynadı. 13 Maçta ilk 11 de yer alırken 14 maçta da yedek kaldı. Oynadığı maçlarda saha içerisinde geçirdiği toplam sürenin 1096 dakika olmasından kaynaklı haberler yapılmaya başlamıştır.

Arda Güler Toplam Kaç Dakika Oynadı?
Arda Güler Toplam Kaç Dakika Oynadı?

Kaç Dakika Oynaması Gerekiyor?

Arda Gülerin Fenerbahçe formasını A Takımda giymeye devam etmesi için toplamda 1300 dakika oynaması gerekmektedir. Sosyal medya platformlarında ve haber kaynaklarında da bahsedilen bir sonraki yeni sezonda Arda Güler alt yapıda oynayabilir haberlerinin kaynağı bundan dolayıdır. Lakin gelecek maçlara bakıldığı zaman Arda Gülerin bu sınırı aşacağı ve tekrar A Takımda oynamaya devam edileceği verileri gözükmektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın