Aşı Olana Telefon Hediye (Türkiye)

 Aşı Olana Telefon Hediye (Türkiye)
Okunuyor Aşı Olana Telefon Hediye (Türkiye)

Aşı olana telefon hediye ile ilgili haberlerin paylaşılmasının ardından insanlar bu hediyelerin Türkiye de dağıtılıp dağıtılmadığını merak etmeye başladılar. Gerçekten de korona virüsü aşısı olup nasıl telefon hediye alabilirsiniz?. Haberlere konu olan bu olayla ilgili gerçekleri anlatıyoruz ve Türkiye’de de aşı olup telefon hediyesini nasıl alabileceğinizi açıklıyoruz. Daha yeni gelişen bu olayla ilgili çok fazla soru işareti bulunuyor. İnsanları Covid-19 aşısı olmaya ikna etmek için alınan önlemler arttırıldığı gibi aşı olmaktan çekinen gençleri de ikna etmek için hediyeler dağıtılıyor. Türkiye için de böyle bir uygulamanın olup olmadığını merak edenler “Aşı Olana Telefon Hediye” haberlerini araştırıyorlar.

Aşı Olana Telefon Hediye mi?

Korona virüsü hayatımızı durma noktasına getirdiği bu günlerde ölümü azaltmak ve tekrar eski günlere dönebilmek adına korona virüsü aşılarını hızlandırmaya başladılar. Tüm bunlara rağmen hala aşı olmaktan kaçınanlar ve olmak istemeyenlerin sayılarının artması devletleri bu konuda farklı adımlar da atmasına sebep oldu. Aşı olana telefon hediye haberleri geçtiğimiz haftalarda gündem olmayı başarmıştı. Şimdilerde ise sosyal medya hesaplarında paylaşılan bu haberlerin görüntülerini görenler bu uygulamanın Türkiye’de de olup olmadığını araştırıyorlar.

Aşı Olana Telefon Hediye mi?
Aşı Olana Telefon Hediye mi?

Gerçekten de aşı olana telefon hediye ediliyor mu?. Bunu ilk uygulayan devlet Çekya oldu. Gençlerin aşı olmaktan kaçınması üzerine Çekya Cumhuriyeti de korona virüsü aşı olanlara iPhone 12 telefon, spor ayakkabı veya Steam cüzdan kodları hediye edileceğini duyurdu. Tabi ki ülkemizde en çok dikkat çekecek şey Telefon olunca haber siteleri de başlıklara “Aşı Olana Telefon Hediye” yazdılar. Bu konular büyüdükçe büyüdü ve sosyal medya uygulamalarında dahi yayılmaya başladı. Haberleri yeni duyanlar da acaba Türkiye’de mi böyle yapıyor? soruları akılları karıştırmaya başladı.

Aşı Olana Telefon Hediye; Türkiye de Yapıyor mu?

Türkiye korona virüsü aşısı olana telefon hediyesi vermemektedir. Sosyal medya hesaplarının paylaştıkları bu habere yalan diyemeyiz fakat haberlerin içeriğini kısıtlayarak etkileşimi arttırmak istiyorlar. Çekya ülkesindeki gençleri aşıya teşvik ettiği için aşı olana telefon hediye ediyor fakat başka ülkelerde de böyle bir durum söz konusu değil. Ekonomi açısından sıkıntılarımız olan ülkemizde böyle bir şey olmasını zaten beklemiyorduk. Fakat takipçilerimizin bu konuyu araştırmamızı istedikleri için bu içeriği oluşturduk. Konuyla ilgili düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
106 okunma
okunma4474
0 yorum