Aşı Randevusu Alamıyorum Hata Veriyor

 Aşı Randevusu Alamıyorum Hata Veriyor
Okunuyor Aşı Randevusu Alamıyorum Hata Veriyor

Aşı randevusu alamıyorum hata veriyor tarzındaki şikayetlerin artmasından sonra konuyu araştırmaya başladık. Alınan tüm hatalar ve nasıl çözüleceğini buradan sizlere anlatacağız. Aynı zamanda aşı için randevu alırken yaşadığınız sorunlara da değineceğiz. Korona virüsü hayatımızın her alanını etkiledi, belirli meslek grupları ve belirli yaş aralıklarına devlet tarafından yurt dışından getirilen Çin veya Alman aşıları yapılıyor. Bu aşı için nasıl randevu alabileceğinizden de bahsedeceğiz. Konuyla ilgili merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Aşı Randevusu Alamıyorum, Nasıl Alabilirim?

Korona virüsü kapsamında bazı meslek grupları ve yaş sınırına dahil olanlar devlet tarafından ücretsiz aşı olabiliyorlar. Eğer aşı uygulanacak kriterleri taşıyorsanız ve daha aşı olmadıysanız ne zaman olacağınızla ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz. Bunun için e-Nabız uygulamasına giriş yapabilir veya 2023’e SMS atarak öğrenebilirsiniz.

Yukarıdaki videoyu izleyerek nasıl aşı olabileceğinizle ilgili tüm bilgileri en iyi şekilde öğrenebilirsiniz.

Korona aşısı şu durumlarda öncelikle yapılmaktadır; Hastalığa maruz kalma, hastalığı ağır geçirme ve bulaştırma riskleri ile hastalığın toplumsal yaşamın işleyişi üzerindeki olumsuz etkisi değerlendirilerek COVID-19 aşısı uygulanacak gruplar belirlenmiş olup bu gruplara sırasıyla uygulanacaktır.

İnaktif COVID-19 aşıları,  öncelikli olarak Aile Sağlığı Merkezleri olmak üzere aşılama aşılama hizmeti sunan sağlık kuruluşlarında yapılacaktır. Yaşlı bakımevleri, engelli rehabilitasyon merkezleri ve koruma evlerinde kalanlar ile hizmet sunanlara Toplum Sağlığı Merkezleri/İlçe Sağlık Müdürlükleri ekiplerince aşılama hizmeti verilecektir. Evde sağlık hizmeti sistemine kayıtlı olan kişilerin aşılamaları, bu hizmeti veren ve aşı uygulamaya yetkili olan sağlık personeli tarafından yapılacaktır.
T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından temin edilen aşılar, aşılama hizmeti sunulan sağlık kuruluşlarında ücretsiz olarak uygulanacaktır.

Aşı Randevusu Alamıyorum Hata Veriyor

Aşı Randevusu Alamıyorum Hata Veriyor, sorunuyla karşılaşanlar genellikle sistemde oluşan yoğunluklardan dolayı bu tür problemler görüyorlar. Eğer İnternet sitesi veya uygulamada problem yaşarsanız Alo 182 hattını arayabilirsiniz. Telefonla aradığınız zaman orada da bir yoğunluk olabilir, İnternet üzerinden aşı için bir süre bekledikten sonra tekrar denemeler yaparak hatalardan kurtulabilirsiniz.

Aşı Randevusu Alamıyorum Hata Veriyor
Aşı Randevusu Alamıyorum Hata Veriyor

Yaşadığınız hataları yorum olarak bize bildirin. Eğer sistemsel ve sunucudan kaynaklanan bir hata değilse sizler için bir çözüm yöntemi bulabiliriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
347 okunma
okunma5416
0 yorum