Aslan 3D Görüntüle ve Göster (Google)

 Aslan 3D Görüntüle ve Göster (Google)
Okunuyor Aslan 3D Görüntüle ve Göster (Google)

Aslan 3D Görüntüle ve Göster ile birlikte akıllı telefonunuzun kamerasında çevrenizde gerçekçi Aslan görmenizi sağlar. 3D Olarak Göster özelliği nasıl kullanılır anlattık. Teknolojinin gelişmesi artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkıyor. Hayatımızda hiç görmediğimiz hayvanları bile artık 3D Görüntüle ve Göster özelliği ile yanımızda varmış gibi 3 boyutlu olarak görüntüleyebileceğiz.

Aslan 3D Görüntüle ve Göster hakkında aslında söylenecek çok söz var fakat dünyanın en büyük arama motoru Google getirdiği 3D olarak göster özelliğiyle fazla konuşmaya gerek yok görüyorsunuz diyor. Gerçeğe uygun boyutta yakından bir Aslan görün.

Aşağıda lion view in 3d görüntüsünü nasıl yapacağınız hakkında detaylı bir içerik ekliyoruz. Sormak istediğiniz, aklınıza takılan tüm soruları aşağıdan yorum olarak yazın.

Aslan 3D Görüntüle ve Göster

Aslan 3D Görüntüle ve Göster hakkında yerli bir kaynak bulamadığımız için size yardımcı olacak rehber niteliğinde bir içerik hazırlamak istedik. Hala geliştirilme aşamasında olan yeni bu özellik ile birlikte arama motorunda araştırdığını hayvanları telefonunuzun kamerası ile yakından görebileceksiniz. Aslan 3D Görüntüle veya Göster ile Android, İOS cihazların Google Kamerası ile rahatlıkla görebileceksiniz.

Aslan View in 3D

Yukarıdaki butona basarak telefonunuzda 3 Boyutlu görebileceğiniz Aslan düzenlemesine geçiş yapabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular, takıldığınız noktalar ve bu teknoloji hakkındaki görüşlerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
  • Avatar for aysun ünsal aysun ünsal dedi ki:

    merhabalar ben yapamadım yardımcı olabilirmisiniz aslanı düzenliyoruz sonra takılı kalıyoruz fotoğraf bölümü gibi birbölüm gelmiyor.

  • Avatar for Filiz Filiz dedi ki:

    Kameraya nasil baglanacak bu anlamadim goruntuyu aciyorum saga sola donderebiliyorum ama o kadar kameraya nasil gecis yapacagiz anlamadim yardim edermisiniz

  • Avatar for Tame Tame dedi ki:

    Çok başarılı

Bir Yorum Yapın

Bilgiler
3,185 okunma
okunma505
3 yorum