Aslı Güler Kanser mi?

 Aslı Güler Kanser mi?
Okunuyor Aslı Güler Kanser mi?

TikTok fenomeni Aslı Güler saçlarını kazıttığı video ve fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaşınca hayranları kanser mi? sorularını sormaya başladılar. Fenomen güzel Aslı Güler başta TikTok uygulaması olmak üzere sosyal medya hesaplarında paylaştığı kaliteli içeriklerle milyonlarca hayran kitlesine sahip. Son zamanlarda hastanede ve saçlarının kazılı haliyle paylaştığı gönderiler de onun kanser olup olmadığı sorularının sorulmasına sebep oldu.

Aslı Güler Neden Saçlarını Kazıttı?, Kanser mi?, Yoksa Depresyonda mı?

Aslı Güler saçlarını kazıttığı gönderileri sosyal medya hesaplarında paylaştıktan sonra hayranları tarafından konuyla ilgili bir çok teori ortaya atıldı. Depresyonda olduğu, sevgilisinden ayrıldığı veya psikolojik sorunları olduğuyla ilgili çok fazla söylenti var. Fakat Aslı Güler hastanede paylaştığı videolardan dolayı onun kanser olduğu yönündeki iddialar daha ağır basıyor.

@asliguler

Ben sevdim, siz sevdiniz mi saçlarımı? ?❤️

♬ orijinal ses – ????????
Aslı Güler

Kanser olanların saçı neden dökülür?

Kemoterapi kanser hücreleri ile beraber saç hücrelerini de etkiler. Bunun sonucunda saçınız veya vücudunuzdaki diğer tüyler dökülebilir. Bu dökülme alopesi olarak adlandırılır. Saç dökülmesi kemoterapinin en sık yan etkilerinden birisidir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
274 okunma
okunma3541
1 yorum