e
sv

ASMR Doğrama İndir ve Rahatlamaya Başla

1265 Okunma — 10 Mayıs 2020 18:04
ASMR Doğrama İndir ve Rahatlamaya Başla
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ASMR Doğrama İndir ile Android işletim sistemli cihazlarınıza uygulama mağazası üzerinden gerçek APK bağlantısını yükleyerek hemen oynayın ve rahatlayın. Uzun bir süredir ASMR ile ilgili videolar ve sesler dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından ilgi duyuluyor. Video yükleme sitelerinde, sosyal medyalarda bu tarz videoların izlenmesinin sebebi rahatlattığı yönünde çokça olumlu yorum almasından kaynaklı.

Android işletim sistemli bir mobil akıllı cihazınız varsa uygulama mağazası üzerinden ASMR Doğrama ismindeki oyunu indir ile yükleyerek deneyimi bizzat yaşayabilirsiniz. Simüslasyon ve popüler oyunlar kategorisinde şuanda lider olan oyuna ilgi çok büyük. Oyun çıktığı yakın tarihten itibaren 5 milyondan fazla oyuncu tarafından indirildi. ASMR Doğrama oyununun geliştiricisi Crazy Labs by TabTale, daha önceki geliştirdiği popüler simülasyon oyunları ile oyuncuların bildiği bir isim.

Bazı sabit veya düşük düzeydeki seslere beynimizin verdiği duyusal tepki ile rahatlanması biliminde hala araştırdığı bir konu. ASMR dediğimiz olay her ne kadar popüler olsa’da hakkında yapılan araştırmalar oldukça az. Artık mobil platformda’da bu tarz simülasyon oyunlarını fazlasıyla göreceğiz.

ASMR Doğrama İndir, Duygularını Anlat

ASMR Doğrama İndir konumuzda herhangi bir sponsorluk veya reklam alınmamıştır. Oyun dünyasına giriş yapan farklı bir tür olmasından dolayı bilmeyen oyun sevenler için haber yapmak istedik. Oyunu aşağıda bulunan yardımcı butonlar ile ulaşabilirsiniz. Bazıları bu tarz sesleri ve görüntüleri rahatlatıcı bulsa’da bazıları’da sadece popüler kültürün etkisi diyor. Peki gerçekten, ASMR insanı rahatlatıyor’mu? yorumlarda cevapları bekliyoruz.

ASMR Doğrama İndir
ASMR Doğrama İndir

Bu oyunun haber olmasının aslında bir kaç sebebi bulunuyor. Şuanda Android uygulama mağazasında oyun en popüler oyunların ilk sırasında duruyor. Aynı zamanda kısa sürede milyonlarca oyuncu tarafından indirilmesi, bu tarz ASMR simülasyon oyunlarının önünü açacak gibi görünüyor.

ASMR Nedir?

ASMR yani Autonomous Sensory Merıdıan Response, tanımı olarak’da sabit ve düşük düzeydeki seslerin beynimize verdiği duygusal tepki diye açıklanıyor. Her ne kadar hakkında bilimsel bir araştırma yapılmamış olsa’da ASMR videolarına ve seslerine dünya üzerinde milyonlarca kişi ilgi gösteriyor.

ASMR Doğrama oyununun haberlerine ilgi göstermemizin’de sebebi tam olarak bu. Aslında popüler olan her şeyin yalnızca hayal gücünüzle oyun olabileceğinin bir kanıtı. Bakalım gerçekten rahatlayacak mıyız.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

ASMR Doğrama İndir ve Rahatlamaya Başla