Asphalt 8 Para Hilesi Olmadan Oynanır mı?

Asphalt 8 Para Hilesi Olmadan Oynanır mı?

Asphalt 8 Para hilesi yaparak oynayan oyunculara bir türlü anlam veremiyorum. Adama yıl olmuş 2019 ne demek para hilesi diye sorarlar Asphalt 8 hakkında inceleme yazımızı oyun içerisinde APK ile yapılan tüm illegal işleri ortaya çıkartıyoruz.

Gameloft daha önceki geliştirdiği mobil oyunlar ile kendisini defalarca kanıtlamış ve oyuncu kitlesini kendisine bağlamayı başarmıştı. Mobil oyunlar arasında seri olabilecek yapımlar pek bulunmuyor. Fakat Asphalt araba yarış oyunu kaliteli grafikleri ve başarılı oynanışı ile milyonlarca oyuncuyu kendine bağlayan bir seri haline geldi. Asphalt 8: Airborne adı altında çıkan bu son oyun öncekilerinden biraz farklı bir temaya sahip. Arabaların gücü yer çekimini bile tanımayacak derecelerde hızlı yarışlara hazır olun, asfaltta değil havada yarışacaksınız.

Asphalt 8 Oyununun 2019 güncellenmiş haliyle kısa bir inceleme yazısından sonra oyunda Para Hilesi gibi çeşitli APK düzenlemeleriyle yapılan hileler hakkında konuşacağız.

Bu oyunu popüler yapan oynanış biçiminin kaliteli olmasının yanı sıra grafiklerinin çok iyi tasarlanmış olması. Grafikleri bu kadar iyi fakat oyun gerçekçiliği yansıtmayan fantezi çarpışma ve nitrojen efektleri gibi oyuncuların ilgisini çekecek kendine has bir tema oluşturması. Oyunun tüm dünyada milyonlarca mobil oyun sevenler tarafından beğenilen bir oyun olması başarının tesadüf olmadığını gösteriyor.

Oyun içerisinde yer alan, Lamborghini, Bugatti, Ferrari ve 46 model araba lisanslı olarak eklenmiştir. Asphalt 8 oyununda araç sayısının bu kadar fazla olması ve geliştirmelerin yer alması oyuncuları para hilesi gibi çeşitli 2019 yapım APK sürümleri kullanmaya mecbur bırakıyor.

Asphalt 8 Para Hilesi 2019

Asphalt 8 oyununda Para Hilesi gibi çeşitli 2019 güncel APK sürümler arayan oyuncuları aslında bunu neden yaptıklarını anlayabiliyorum. Oyun içerisinde Araba satın almak onu geliştirmek ve diğer şeylerden yararlanabilmek için Asphalt 8 oldukça fazla para istiyor, bu miktarı oynayarak biriktiremeyenler için gerçek TL ile oyun içi para almaya teşvik etmesi hile kullanımını arttırıyor.

Oyunda yarışırken arka planda çalan müziklerin kalitesi ve insanı gaza getirmeleri söylenmeden geçilmeyecek güzel bir ayrıntı. Oyunu oynayan diğer insanlarla çevrim içi yarışlara katılabilirken aynı zamanda kendi arkadaşlarımızla’da yapabileceğimiz yarışlar ile daha zevkli olabiliyor.

Asphalt 8 Para Hilesi 2019
Asphalt 8 Para Hilesi 2019

8 Sezon ve 200 den fazla etkinliği ile oyuncularını sıkmadan devamlı kendisine bağlayacak böyle zengin ve güzel içerikler üretmesi oyunun popülerliğini koruyor. Fakat oyun içerisinde para kazanmanın zorluğu ve ülkemizde doların yüksek olması Asphalt 8 oyuncularını para hilesi gibi 2019 güncel APK sürümlerine muhtaç bırakıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=BB4LBCVXKGU&feature=youtu.be
Asphalt 8 Para Hilesi

Pistlerde legal yarışlar için Asphalt 8 ekibine önerimiz para hilesi gibi çeşitli APK sürümleri yasaklamanız yönünde fakat oyun içerisinde kazanılan paralar ile daha hızlı gelişmelere izin vermeniz gerekiyor.

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.