e
sv

Asphalt 9 İnternetli mi Oynanıyor?

3324 Okunma — 31 Ağustos 2021 20:00
Asphalt 9 İnternetli mi Oynanıyor?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Asphalt 9 İnternetli mi oynanıyor? oyuncuların en merak ettikleri soruları cevaplamaya devam ediyoruz. Gameloft SE tarafından geliştirilen yarış kategorisindeki oyunu İnternetlimi yoksa internetsiz mi? oynandığını öğreneceksiniz. Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors popüler yarış arabası markalarının araçlarını kullanarak yarışlara katılabileceğiniz efsane bir oyun. Fragmanında gördüğünüz gerçek yarış deneyimini bire bir oyunu oynarken de yaşayabildiğimiz için bu kadar popüler ve büyük olmayı başardı. Çoğu oyun reklamlarda ve fragmanlarda kusursuz olsalar da gerçekten oyunu oynayınca alakasının olmadığını görüyoruz. Fakat Asphalt 9 oyununun seri haline gelmesi ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanması bu oyunun gerçek başarısını gösteriyor.

Asphalt 9 İnternetli mi?

Asphalt 9 oyunu çevrim içi oyun modları da bulunan bir oyundur. Bu yüzden çevrim içi oyuncularla birlikte yarış müsabakalarına girebilmek için oyunu oynadığınız cihazınızın İnternete bağlı olması gerekir. Eğer çevrim içi bir yarışa girmek istiyorsanız evet Asphalt 9 oyunu İnternetli oynana bir oyundur diyebiliriz. Fakat İnternet olmadan da bu oyunu oynamak mümkün. Oyun içerisindeki görevler ve belirli haritaları indirdiğiniz zaman İnternete bağlı olmadan da oynayabiliyorsunuz. Yani amacınız oyunu oynamak ve görevleri yapabilecek yarışlara katılmaksa hayır Asphalt 9 internetsiz de oynanabilen bir oyundur.

Çevrimiçi çok oyunculu modu arabanı gerçek sokak yarışı aksiyonunda test edecek.
Dünyanın farklı yerlerinden rakip oyunculara hem de istersen aynı anda 7’sine karşı kıran kırana bir yarış çıkar. Sürüş, drift, akrobasiler ile Kulübüne ekstra puanlar kazandır.
Kulüp özelliği ile yarışçı arkadaşlarından kendi çevrimiçi topluluğunu oluştur. Farklı mekanlarda birlikte oynayın ve yarışın, çok oyunculu Kulüp lider panosunda zirveye tırmanıp ödüllerin kilidini açın. Asphalt’taki diğer oyunculara karşı yarışmak için sınırlı süreli etkinliklerde oynayabilir veya sürükleyici hikayelerde ilerleyebilirsin.

Asphalt 9 İnternetli mi Oynanıyor?
Asphalt 9 İnternetli mi Oynanıyor?

Asphalt 9: Legends Nedir?

Asphalt 9: Legends’ta bir sürü uluslararası markanın yanı sıra Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi üst düzey üreticilerin elinden çıkmış ünlü arabaların direksiyonuna geç. Tek ve çok oyunculu modlarda, gerçek hayattan dinamik mekanlarda sürüşe çık, akrobasiler yap, artışlar yakala. Asphalt 8: Airborne’un yaratıcılarından bir yarış adrenalini patlaması elinin altında!

Üst sınıf markalardan yüksek hızlı motorlu araçlar hazır, 70’den fazlası toplaman için seni bekliyor. Dünyanın en meşhur marka ve üreticilerinin imzasını taşıyan bu arabaların hepsi itinayla seçildi, üstelik her biri kişiselleştirilebilir estetik özelliklere sahip. Dünyanın dört bir yanında yarışacağın arabanı seçtikten sonra kaporta boyasını, jantlarını ve tekerleklerini kişiselleştirebilir veya üzerine farklı gövde parçaları monte edebilirsin.

Becerilerinin seviyesini yükselt ve manuel kontrolün sağladığı şaşmaz isabetlilikle sokaklarda bir profesyonel gibi yarış. Seyir modunu tercih ediyorsan arabanın direksiyonuna yön veren sürüş kontrol sistemi TouchDrive™ tam senlik, tek yapman gereken kararları almak ve zamanlamayı ayarlamak. Bu özellik sayesinde ortama, müzik ve ses efektlerine odaklanabilirsin.

60’tan fazla sezon ve 900’den fazla etkinlik barındıran Kariyer Modunda gerçek bir sokak yarışı macerasına atıl. Asphalt 9’un Etkinlikler kısmında deneyimleyebileceğin yeni meydan okumalar her zaman mevcut, ödüller de cabası. Gerçekçi yarış heyecanı ile Asphalt 9’da arcade oyun tarzının en saf halini deneyimle. Yansıma/parçacık efektleri, HDR işleme, realistik ses efektleri ve ünlü müzik sanatçılarından eserler içeren şarkı listesi sayesinde kendini yarışa kaptırman garanti.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Asphalt 9 İnternetli mi Oynanıyor?