e
sv

Asphalt 9 Kusursuz Nitro Nasıl Yapılır?

5487 Okunma — 13 Ağustos 2021 15:06
Asphalt 9 Kusursuz Nitro Nasıl Yapılır?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Asphalt 9 Kusursuz Nitro Nasıl Yapılır? sorusunu soranlar için 2021 yılında yapılması oldukça zor olan bu görevi nasıl başarıyla yapabileceğinizi anlatıyoruz. Aslında oldukça basit olmasına rağmen zorluğu anlaşılmamasından dolayıdır. Android ve İOS işletim sistemli mobil akıllı telefonlarınızın uygulamam mağazalarında yer alan Asphalt 9 isimli yarış oyunu ülkemizde de oldukça popüler. Fakat oyuncular kafalarını karıştıran ve nasıl yapabileceklerini bilmedikleri şeyleri araştırdıkları zaman bunlarla ilgili yerli bir kaynak bulamıyorlar. Bu açığı gördüğümüz için Asphalt 9 Kusursuz Nitro Görevi Nasıl Yapılır? sorusunu cevaplayabileceğimiz bir içerik oluşturmak istedik. Böylelikle görevi kolaylıkla bitirebilecek ve ödüllerin sahibi olabileceksiniz.

Asphalt 9 Kusursuz Nitro Nasıl Yapılır?

Asphalt 9 Kusursuz Nitro Görevini yapabilmeniz için gerekenleri aşağıda maddeler halinde en basit yöntemiyle anlattık. Eğer hala yapamadıysanız veya bir sorunla karşılaşıyorsanız yorum olarak bize bildirin. Görevin nasıl yapıldığıyla ilgili bir video hazırlayacaktık fakat videoda çok iyi anlaşılmıyor. Bizde en basit halini bu içerikte yazıyla anlatmaya karar verdik. Eğer Asphalt 9 oyununda yapamadığınız bir görev veya karşılaştığınız bir sorun varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Asphalt 9 Kusursuz Nitro Nasıl Yapılır?
Asphalt 9 Kusursuz Nitro Nasıl Yapılır?

Asphalt 9 Kusursuz Nitro Nasıl Yapılır?; Öncelikle görev için bir yarış maçına giriş yapınız. Ardından Nitro için haritada yer alan pist üzerindeki Nitroları toplayın. Burada göstermeniz gereken öncelik Nitroyu tamamına kadar doldurmak olacak.

Nitronuzu sonuna kadar doldurduktan sonra ekrana basılı tutup nitroyu kullanın. Fakat dikkat etmeniz gereken ve Kusursuz Nitroyu aktifleştireceğiniz hamleyi söylüyoruz. Nitroya bastığınız zaman hemen hızlı bir şekilde ekrana bir kere daha basın ve kusursuz nitro devreye girsin.

Yani özet olarak. Nitronuzu sonuna kadar doldurun. Nitroyu kullanmak için ekrana basın ve hemen ardından hızlı bir şekilde parmağını çekip tekrar nitroyu kullanmak için basın. Böylelikle kusursuz nitro görevini başarıyla yapacaksınız.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Asphalt 9 Kusursuz Nitro Nasıl Yapılır?