Astrolog Meral Çolak İnstagram Hesabı

 Astrolog Meral Çolak İnstagram Hesabı
Okunuyor Astrolog Meral Çolak İnstagram Hesabı

Astrolog Meral Çolak İnstagram Hesabı merak ediliyor, Trabzon sporun şampiyon olacağıyla ilgili yaptığı yorum sonrasında gündem oldu. Linitsiz Gündem adlı dijital platform yayınına katılarak orada soruları yanıtladı ve herkesin ilgisini çekmeyi başardı. İnsanlar merak edilen insanlar hakkında bilgi almak için araştırma yaparken ilk önce sosyal medya hesaplarını araştırıyorlar. İnstagram üzerinden Meral Çolak’ın resmi hesabını bulamıyorsanız sizlere paylaştığımız yardımcı içerikten yararlanabilirsiniz.

Meral Çolak İnstagram Hesabı

Astroloji alanında ünlü isimlerden bir tanesi olan Meral Çolak son yaptığı yorumların ardından halkın gündemine oturdu, onu daha yakından tanımak isteyenler İnstagram adresini araştırıyorlar. Bizde aranan fakat bulunamayan hesapları sizler için araştırıyor ve onların bağlantılarını sizlere sunuyoruz. Meral Çolak İnstagram adresinden onu takip edebilir ve yaptığı paylaşımları yakından inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda iletişim kurabilmeniz için de en kolay ve yakın kaynak burası olacaktır.

Meral Çolak İnstagram Hesabı
Meral Çolak İnstagram Hesabı

Daha önce katıldığı Limitsiz Gündem programında kötü giden performansına rağmen Beşiktaş’ın şampiyon olacağını söylemişti. Daha sonrasında izleyicilerin yorumunu cevaplayarak bu sene Trabzonspor’un bu sene şampiyon olacağını söyledi. Daha önce bildiği doğru haberlerden dolayı gözler bu açıklamaya ve daha sonra yapacağı önemli açıklamalara yönelmiş durumda.

Beşiktaşın Şampiyonluğunu Bildi, Şimdiki Hedefi Trabzonspor

Meral Çolak İnstagram Hesabı

Benim büyükannem şifacıydı. Bendeki özelliği ilk o keşfetti. Sonra bu işin uzmanı olan İsrailli bir büyüğüm ile çalışmaya başladım. Bana yol gösteren, her şeyi öğreten o oldu. Şu anda kendisi 92 yaşında ve İsrail’de yaşıyor. Yine görüşüyoruz. Bana her konuda yol gösterici oluyor. Onun bana ilk öğrettiği şey, ‘kesinlikle
bunu yaparken yalandan uzak kalmalısın. Aksi halde başarılı olamazsın’ oldu. Bu bizim kırmızı çizgimiz. Bu işin en önemli detayı maneviyat. Zaten söylediğimiz şeylerin çıkması, hep maneviyatla ve doğrulukla ilgili. Orada yalnızca gördüklerimi söylüyorum. Beşiktaş için de aynı oldu.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın