ay.link/mak52 PUBG Mobile Bedava UC

ay.link/mak52 PUBG Mobile Bedava UC

https //ay.link/mak52 PUBG Mobile adresi ile erişilmeye çalışılan sayfayı inceledik. Bedava UC kazanmak için oyuncuların denediği yeni bir yöntemin gerçeklerini sizlere anlatacağız. Son zamanlarda PUBG Mobile oyuncuları oyun içerisinde kostüm ve çeşitli özel eşyaları bedava alabilmek adına UC kazanmanın yollarını arıyorlar.

Bir çok çeşitli hile programı ve sahte siteler oyuncuları bu yönde kandırıyor ve dolandırıyor. Oyuncuların PUBG Mobile Bedava UC iddiaları ile kandıran ve dolandırmaya çalışan tüm siteleri ve uygulamaları inceleyip oyuncuları uyarmıştık. Şimdi de https //ay.link/mak52 PUBG adı altında paylaşılmaya başlanan bir bağlantıyı araştırdık. Bu bağlantıda oyuncuların bedava uc kazanabilecekleri iddia ediliyormuş.

https //ay.link/mak52 PUBG Mobile

https //ay.link/mak52 PUBG Mobile olarak paylaşılan link’deki site kullanıcılarına para kazandıran bir site, yani bu linke tıkladığınız zaman reklamı izlerken veya reklama tıkladığınız zaman bunu paylaşan kişiye para kazandırıyorsunuz. Biz yine de devam edip, sonucunda neler olacağını görmek istedik. ay.link/mak52 PUBG Mobile bağlantısında ilerlediğimiz zaman en sonucunda sisteme kayıtlı haber sitelerine yönlendirildik. PUBG Mobile Bedava UC kazanmamızı sağlayacak herhangi bir sonuca ulaşılamadı.

https //ay.link/mak52 PUBG Mobile
https //ay.link/mak52 PUBG Mobile

https //ay.link/mak52 PUBG Mobile için herhangi bir sonuca ulaşamadık. Bu tür sahte ve yalan bağlantıları kullanmadan önce hakkında araştırmalar yapmanızı öneriyoruz. Ayrıca eğer gitmek istediğiniz bağlantı ile ilgili bir sonuç bulamadıysanız araştırmamız için bize bildirebilirsiniz.

15
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 5 Yorum
 1. KaosCihan33 dedi ki:

  İstiyorum

 2. VANLIMAZLUM6565 dedi ki:

  Uc istiyorum

  1. Akif dedi ki:

   Uc istiyorum ıd 5990918855

 3. Geoelburus dedi ki:

  Uc 10.000

 4. EREN Alver dedi ki:

  Uc 20088