ay.link/vol88 PUBG Mobile Bedava UC

 ay.link/vol88 PUBG Mobile Bedava UC
Okunuyor ay.link/vol88 PUBG Mobile Bedava UC

ay.link/vol88 PUBG Mobile için Bedaba UC Hilesi hakkında inceleme gerçekleştirdik. 2020 yılına ait olan bu bağlantıların gerçek yüzlerini açıklıyoruz. ay.link/vol88 gibi sosyal medya ve forum sitelerinde sürekli olarak Bedaa PUBG Mobile UC Kazanma Hilesi gibi bağlantılar paylaşılıyor. Oyuncularda bu bağlantılara paylaşarak giriyorlar.

Biz bu tür güvensiz bağlantıları inceleyip, sonrasında oyunculara anlatıyoruz. Bu sayede zararlı bir durum olduğu zaman önceden fark ederek kendinizi riske atmamış olacaksınız. ay.link/vol88 PUBG Mobile bağlantılarıyla ilgili söylemek istediklerinizi ve sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

ay.link/vol88 PUBG Mobile UC Hilesi (Bedava)

ay.link/vol88 PUBG Mobile Bedava UC Hilesi adı altında 2020 yılında hiç bir ücret ödemeden hesaplara yapıldığı iddia ediliyor. Bağlantıyı incelediğimiz zaman link kısaltma sitesi üzerinden yapıldığını görüyoruz. Esas bağlantıya gidebilmek için bir kaç reklam geçmemiz gerekiyor. Bu tür sistemlerde linki kısaltanlar linke giren insanlar üzerinden para kazanırlar.

ay.link/vol34 PUBG Mobile
ay.link/vol88 PUBG Mobile

ay.link/vol88 PUBG bağlantısına tıkladığımız anda bunun bir tuzak olduğunu düşünmeye başladık. Sonrasında karşımıza YouTube videosu geldi. Videoda hile açıklamadaki bağlantıda diyordu. Bağlantıdaki link yine kısaltılmış bir link olduğunu gördük. Yani ay.link/vol88 PUBG Mobile bağlantısı sahtedir.

İlginizi Çekebilir; PUBG Mobile Hileleri 2020 Tamamı, yazımızda anlattığımız ay.link/vol88 PUBG Mobile konusuyla ilgili detaylar eklenmeye devam edilecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın