ay.live/uc4l PUBG Mobile Bedava UC (2022)

 ay.live/uc4l PUBG Mobile Bedava UC (2022)
Okunuyor ay.live/uc4l PUBG Mobile Bedava UC (2022)

https //ay.live/uc4l PUBG Mobile adresi ile erişilmeye çalışılan sayfayı inceledik. Bedava UC kazanmak için oyuncuların denediği yeni bir yöntemin gerçeklerini sizlere anlatacağız. Son zamanlarda PUBG Mobile oyuncuları oyun içerisinde kostüm ve çeşitli özel eşyaları bedava alabilmek adına UC kazanmanın yollarını arıyorlar. Bir çok çeşitli hile programı ve sahte siteler oyuncuları bu yönde kandırıyor ve dolandırıyor. Oyuncuların PUBG Mobile Bedava UC iddiaları ile kandıran ve dolandırmaya çalışan tüm siteleri ve uygulamaları inceleyip oyuncuları uyarmıştık. Şimdi de https //ay.live/uc4l PUBG adı altında paylaşılmaya başlanan bir bağlantıyı araştırdık. Bu bağlantıda oyuncuların bedava uc kazanabilecekleri iddia ediliyormuş.

ay.live/uc4l PUBG Mobile için Bedaba UC Hilesi hakkında inceleme gerçekleştirdik. 2022 yılına ait olan bu bağlantıların gerçek yüzlerini açıklıyoruz. ay.live/uc4l gibi sosyal medya ve forum sitelerinde sürekli olarak Bedaa PUBG Mobile UC Kazanma Hilesi gibi bağlantılar paylaşılıyor. Oyuncularda bu bağlantılara paylaşarak giriyorlar.Biz bu tür güvensiz bağlantıları inceleyip, sonrasında oyunculara anlatıyoruz. Bu sayede zararlı bir durum olduğu zaman önceden fark ederek kendinizi riske atmamış olacaksınız. ay.live/uc4l PUBG Mobile bağlantılarıyla ilgili söylemek istediklerinizi ve sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

https //ay.live/uc4l PUBG Mobile

https //ay.live/uc4l PUBG Mobile olarak paylaşılan link’deki site kullanıcılarına para kazandıran bir site, yani bu linke tıkladığınız zaman reklamı izlerken veya reklama tıkladığınız zaman bunu paylaşan kişiye para kazandırıyorsunuz. Biz yine de devam edip, sonucunda neler olacağını görmek istedik. ay.link/mak52 PUBG Mobile bağlantısında ilerlediğimiz zaman en sonucunda sisteme kayıtlı haber sitelerine yönlendirildik. PUBG Mobile Bedava UC kazanmamızı sağlayacak herhangi bir sonuca ulaşılamadı. ay.live/uc4l PUBG Mobile Bedava UC Hilesi adı altında 2022 yılında hiç bir ücret ödemeden hesaplara yapıldığı iddia ediliyor. Bağlantıyı incelediğimiz zaman link kısaltma sitesi üzerinden yapıldığını görüyoruz. Esas bağlantıya gidebilmek için bir kaç reklam geçmemiz gerekiyor. Bu tür sistemlerde linki kısaltanlar linke giren insanlar üzerinden para kazanırlar.

https //ay.live/uc4l PUBG Mobile
https //ay.live/uc4l PUBG Mobile

https //ay.live/uc4l PUBG Mobile için herhangi bir sonuca ulaşamadık. Bu tür sahte ve yalan bağlantıları kullanmadan önce hakkında araştırmalar yapmanızı öneriyoruz. Ayrıca eğer gitmek istediğiniz bağlantı ile ilgili bir sonuç bulamadıysanız araştırmamız için bize bildirebilirsiniz. ay.live/uc4l PUBG bağlantısına tıkladığımız anda bunun bir tuzak olduğunu düşünmeye başladık. Sonrasında karşımıza YouTube videosu geldi. Videoda hile açıklamadaki bağlantıda diyordu. Bağlantıdaki link yine kısaltılmış bir link olduğunu gördük. Yani ay.live/uc4l PUBG Mobile bağlantısı sahtedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
3,302 okunma
okunma595
34 yorum