Aypera İnstagram Hesabı (Robot)

 Aypera İnstagram Hesabı (Robot)
Okunuyor Aypera İnstagram Hesabı (Robot)

Aypera İnstagram Hesabını merak edenler için robot olmasına rağmen güzelliğiyle herkesi büyüleyen ve gerçek sandıran yeni ünlümüz araştırılıyor. Daha önce çıkardığı şarkı ve şimdi de yaptığı film sözleşmesi ile gündemde. Yurt dışında oluşturulan bir robot karakterin bazı kliplerde oynatılması ve reklam filmlerinde yer verilmesinin ardından bu proje ülkemizde de yapılıyor. Ay Pera isimli yeni dijital ünlü güzelimiz (robot) hakkında yapılan haberler sonrasında oldukça merak konusu oldu.

Aypera İnstagram Hesabı

Aypera için oluşturulan instagram hesabını merak edenler ve araştırmalarına rağmen bulamayanlar için sunuyoruz. Henüz popülerlik kazanmamış bu robot çok yakında milyonların tanıdığı bir isim haline gelecek. Robot olmasına rağmen Aypera İnstagram kullanıyor ve bir şarkı dahi yapmış durumda. Işıl Işıl isimli şarkısı bir çok platformda yayınlandı. Ayrıca son olarak da bir filmde rol alacağı haberleri yapıldı.

Aypera İnstagram Hesabı
Aypera İnstagram Hesabı

Aypera İnstagram hesabıyla ilgili güncel bilgileri sizlerle paylaşacağız. Henüz tam popülerliğe ulaşmaya robot kızımızı şimdiden takip ederek bu süreçte başından beri yanında olabilirsiniz. Düzenli olarak sosyal medya paylaşımları yapması sizin onu gerçek bir insan sanmanıza sebep olabilir. Zaten amaç da bu, Aypera İnstagram adresine ulaşınca onun tam da bizden birisi olduğunu anlayacaksınız. Detaylar eklenmeye devam edilecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın