e
sv

Azra Gülendam Haytaoğlu İnstagram Hesabı

1111 Okunma — 02 Ağustos 2021 12:43
Azra Gülendam Haytaoğlu İnstagram Hesabı
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Azra Gülendam Haytaoğlu İnstagram Hesabı son dakika gelişmelerinin ardından yapılan haberlerle merak edilmeye başlanan sosyal medya hesabı haline geldi. İnsanlar bu olaya artık bir dur demek için paylaşımlar yapmaya başladılar. 21 yaşındaki Azra Gülendam Haytaoğlu, Antalya da Gazetecilik bölümü okuyordu. 5 gündür kendisinden haber alınamadığı ortaya çıkınca kayıp ihbarı yapılmıştı. Korkunç gerçek şimdi açığa çıktı. Oturduğu evi kiralayan emlakçı M.M.M tecavüz ettikten sonra öldürerek banyoda 5 parçaya bölmüş ve daha sonra ormanlık alanda kurtulmaya çalışmış. Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü öğrencisi olan Azra Gülendam Haytaoğlu İnstagram adresi bu haberlerin ardından araştırılmaya başlandı. Burası bir haber sitesi değildir, amacımız bulunamayan ve merak edilen sosyal medya hesaplarını sizler için bulup paylaşmak. Fakat bu habere sessiz kalmak istemiyoruz. Vahşice ve ahlaksızca işlenen suçlara yaptırımların da ağır olması gerektiği düşüncesindeyiz. Haberi yazarken dahi güçlük çektiğimiz bir içeriğe sahip.

Azra Gülendam Haytaoğlu İnstagram

Azra Gülendam Haytaoğlu İnstagram hesabını merak edenler artık kadın cinayetlerine bir dur demek isteyenlerdir. Haberi okuyanlar genç kızın nasıl hayattan koparıldığını anlamak ve sesini duyurmak adına araştırmalar gerçekleştiriyorlar. Üniversite okuyarak hayallerinin peşinden koşmak isteyen bir genç kız, onu anladığını düşündüğü ve kendince iyi sandığı bir adamın kurbanı oldu. Kimse bile isteye ölüme yürümez fakat bu hasta düşünceli insanlar kötü emellerini yerine getirmek için her kılığa girebileceğini de unutmamak gerekiyor. Azra Gülendam Haytaoğlu İnstagram adresiyle ilgili analiz ve detayları paylaşmaya devam edeceğiz.

Azra Gülendam Haytaoğlu İnstagram
Azra Gülendam Haytaoğlu İnstagram

Olayı duyanlar sosyal medya hesaplarından #idamıgetirtecavüzcüyübitir etiketleri atmaya başladılar. Twitter ve Facebook üzerinden de konuyla ilgili çok sayıda paylaşım yapılmaya başladı. Azra Gülendam Haytaoğlu herhangi bir sosyal medya hesabı kullanmıyordu, veya sonrasında kapatıldı. Şuanda herhangi bir sosyal medya hesabına erişilememektedir.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Azra Gülendam Haytaoğlu İnstagram Hesabı