Baba Parası Google Drive (İzle)

 Baba Parası Google Drive (İzle)
Okunuyor Baba Parası Google Drive (İzle)

Baba Parası Google Drive aracılığıyla izle ile izlemek veya indir ile cihazlarınıza yükledikten sonra izlemek isteyenler bu yazıyı dikkatle okusunlar. Son zamanlarda Google Drive üzerinden Baba Parası gibi yerli yapımların illegal yollardan paylaşılıp izlenmesinin önüne geçmemiz gerekiyor.

İnternet’de Google Drive gibi bulut sistemlere yüklenerek paylaşılan dosyalardan izlemenizi önermiyoruz. Filmin yayın haklarının elinde olduğu kuruluşlardan izlemeniz daha kaliteli ve güvenli olacaktır. Filmin paylaşıldığı illegal siteler ile izlemek veya indirmek sizin için ciddi riskler oluşturabilir.

Baba Parası Google Drive gibi aramalar ile bulduğunuz bağlantılar aracılığıyla indirdiğiniz dosyalar içerisinde zararlı yazılımlar indirmiş olabilirsiniz. Cİhazlarınıza yükleyeceğiniz bu zararlı yazılımlar banka hesap bilgileriniz dahil olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizi çalınmasına sebep olabilir. Bundan dolayı filmin yayın haklarının bulunduğu kuruluşlar aracılığıyla izlemenizi öneriyoruz.

Baba Parası Google Drive

Baba Parası Google Drive

Baba Parası Google Drive ile arayanlar filmi izlemek isteyen insanlar olduğunu bildiğimiz için yukarıda uyarılar’da bulunmuştuk. Şimdi film ve google drive ile ilgili kısa bilgiler vereceğiz. Ülkemizin önemli komedyenlerinden ve muhteşem ikili olarak görülen Murat Cemcir & Ahmet Kural tarafından yapılan çok kaliteli komedi filmi.

1 Ocak 2020 tarihinde gösterime giren film Türklerin komedi filmindeki kalitesini ve başarısının bir temsili oldu. Baba Parası filmi kesinlikle izlenmesi gereken başarılı komedi filmleri listemizde bulunuyor. Fakat yerli yapımların önünü açmak ve destek olmak için illegal yerlerden uzak durun. Baba Parası Google Drive gibi yerlerden izlemeniz hem yasal olamadığı gibi hemde size zararlar olabileceği için önerilmiyor.

İlginizi Çekebilir: Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe Google Drive


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın