Babası Çocuğun Her Doğum Gününde Kumbaraya 1 TL Atar Cevabı (Bulmaca)

 Babası Çocuğun Her Doğum Gününde Kumbaraya 1 TL Atar Cevabı (Bulmaca)
Okunuyor Babası Çocuğun Her Doğum Gününde Kumbaraya 1 TL Atar Cevabı (Bulmaca)

Babası Çocuğun Her Doğum Gününde Kumbaraya 1 TL Atar Cevabı arayanlar için Bulmaca Cevapları güncel haliyle sizlerle. 2021 yılında merak ettiğiniz ve cevabını bir türlü bulamadığınız bulmacaların sorularına dair cevapları sizlerle paylaşıyoruz. Babası, Çocuğunun Her Doğum Gününde Evdeki Kumbaraya 1 TL Atar. Çocuk 12 Yaşına Geldiğinde Kumbarayı Açarlar. Kumbaradan 3 Tl Çıkar. Üstelik Kumbara Daha Önce Hiç Açılmamıştır. Peki, Bu Nasıl Olmuştur? Açıklayabilir Misiniz? şeklinde karşınıza çıkan bu bilmece ve bulmaca sorularına ait cevapların güncel olmaması sizleri şaşırtıyor olabilir. Bu açığı ve eksiği gördüğümüz için biz de sizlere bu konuda yardımcı olacak bir içerik hazırlamak istedik. Sürekli olarak burada paylaşacağımız bulmaca cevapları ile sizlerin araştırdığı sorulara en doğru cevapları vermeye çalışacağız. Eğer verilen cevap sizi ikna etmezse diye sorunun köküne kadar inecek ve cevabı sizin de bulmanızı sağlayacağız.

Babası Çocuğun Her Doğum Gününde Kumbaraya 1 TL Atar Cevabı

Babası Çocuğun Her Doğum Gününde Kumbaraya 1 TL Atar Cevabı için açıklamaları okuyarak vakit harcamak istemiyorsanız aşağıdaki bilgi kutusunda cevap verilmiştir. Açıklamaların geneli soruyu soranların cevaplarından tatmin olmamaları veya tam emin olmamalarından kaynaklanıyor. Her türlü bilmece veya bulmaca sorularınızın cevaplarına burada yer ayırmaya çalışıyoruz. Eğer cevabını bulamadığınız veya cevabından emin olamadığınız farklı bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Babası Çocuğun Her Doğum Gününde Kumbaraya 1 TL Atar Cevabı (Bulmaca)
Babası Çocuğun Her Doğum Gününde Kumbaraya 1 TL Atar Cevabı (Bulmaca)

Babası Çocuğun Her Doğum Gününde Kumbaraya 1 TL Atar Cevabı; 29 Şubat

Genellikle bulmacaları çözerken karşılaştığımız bazı sorular bilgimizin çok dışında olabiliyor. Bu gibi sorularla karşılaşınca uygulama veya oyunların verdiği reklamları kullanarak bölümü geçmek yerine doğru cevabı vermek daha kısa sürebilmektedir. Bu gibi bir durumla karşılaştıysanız yukarıdaki sorunun cevabı işinize oldukça fazla yarayacaktır.

Gazete ve dergilerde yer alan, türlü biçimlerde olmakla birlikte genellikle çapraz biçimlisi yaygın olan, bulunması istenilen şeyi düşündürerek, aratarak buldurmayı amaçlayan bir sözcük bulma ve bilgi yoklama oyunu. Bulmaca; oyuncuların zeka, mantık, dikkat ve hafıza gibi zihinsel yeteneklerini kullanarak çözdükleri; yazılı, sözlü veya mekanik formatlardaki problemlerden oluşan genellikle tek kişilik oyun. Türkçe’de zeka oyunu kavramı da sıklıkla zeka ve mantığa dayalı bulmacaları tanımlamak için kullanılır.

Babası, Çocuğunun Her Doğum Gününde Evdeki Kumbaraya 1 TL Atar. Çocuk 12 Yaşına Geldiğinde Kumbarayı Açarlar. Kumbaradan 3 Tl Çıkar. Üstelik Kumbara Daha Önce Hiç Açılmamıştır. Peki, Bu Nasıl Olmuştur? Açıklayabilir Misiniz? Bulmaca Cevabı:

Soru: Babası, Çocuğunun Her Doğum Gününde Evdeki Kumbaraya 1 TL Atar. Çocuk 12 Yaşına Geldiğinde Kumbarayı Açarlar. Kumbaradan 3 Tl Çıkar. Üstelik Kumbara Daha Önce Hiç Açılmamıştır. Peki, Bu Nasıl Olmuştur? Açıklayabilir Misiniz?

Cevabı: Cevabı 29 Şubat Doğumludur.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın