Badland Brawl Önemli Taktikler

Badland Brawl Önemli Taktikler

Badland Brawl Taktik paylaşımları ile sizleri oyunda en hızlı şekilde gelişmenizi sağlayacak bilinmeyen önemli detayları sunuyoruz. Badland Brawl Taktikleri yalnızca oyuna yeni başlayan oyuncular için değil daha önceden oynayan oyuncular içinde geçerli. Oyunu bilmeyenler için kısaca tanıtarak başlayalım.

Daha önce oyun sitelerinden tarayıcı üzerinde Çağlar Boyu Savaş oyununu oynamayan bir oyun sever yoktur herhalde. Eskiden oynadığımız o oyunun yeni ve çevrim içi versiyonu sayabileceğimiz eşsiz grafikleri ve oyun dinamikleri ile Badland Brawl çok tatlı bir oyun deneyimini bizlere sunuyor.

Badland Brawl
Badland Brawl

Badland Brawl oyununda sürekli geliştirip değiştirebileceğimiz taktikler ile çekişmeli mücadeleler hiç bir zaman bitmeyecek. Her rakibe farklı kombinasyonlar deneyerek elimizdeki en iyi ve en güçlü düzeni oluşturarak rakibin kulesini yıkmamız gerekiyor.

Badland Brawl Taktikleri

Badland Brawl Taktikleri geliştirmek ve oyunda en iyi olabilmek için sürekli antrenman yapmamız gerekiyor. Oyunda çevrim içi rakiplerle karşılaştığımız için her seferinde bize farklı bir strateji ve taktik gerekecek, bunun için hızımızı ve nişan yeteneğimizi geliştirmemiz gerektiği kadar rakibin kulesini yıkmamızı sağlayacak kombinasyonları’da oluşturmamız gerekiyor.

Badland Brawl Taktikleri
Badland Brawl Taktikleri

Badland Brawl oyununda en iyilerden bir tanesi olmak için yalnızca kendi taktiklerimiz yetmeyecektir aynı zamanda oyun içerisinde Badtube kısmından diğer profesyonel oyuncuların karşılaşmalarını izleyerek onların kombinasyonlarını ve taktikleri öğrenebilirsiniz.

Klon Taktikleri

Bakmayın klon dediğime oyunda “Clones” olarak öğrendiğimiz karakter kartlarından bahsedeceğim. Her kartın farklı özellikleri ve güçleri bulunuyor. Savaşlarda yanımıza alacağımız 4 kartın uyumu rakibi yenmek için çok önemlidir.

Badland Brawl Taktikleri arasında en geliştirilmesi ve üzerinde durulması gereken önemli konulardan bir tanesi budur. Oyun içerisinde kartımızı sola kaydırdığımız zaman karşımıza çıkan “Pratik” yazısına tıklayarak kartınızı botlara karşı deneyebilirsiniz.

Badland Brawl Klon Taktikleri
Badland Brawl Klon Taktikleri

Pratik yaparak kartın artılarını ve eksilerini hesap edin ve kombinasyonunuzu düzenleyin. Oyunda gelmiş geçmiş en önemli taktik tabi’kide rakibin kulesini bomba ile yok etmek.

Badlans Brawl Taktik denince akla herkesin bomba taşıyan kartları yollayalım demek geçiyordur. Bu kartların hasarları her ne kadar yüksek olsa’da kolay yok edilebildikleri için ne zaman kullanacağınızı bilmeniz gerekiyor. Rakibin bu kartınızı hangi kartlarla yok edebileceğini savaşırken anlayıp onun gafil olduğu bir zamanda bombalı kartı koruyarak göndermeniz her zaman daha iyi olacaktır.

Rakibiniz karadan gönderdiğiniz saldırıları savunmaya çalışırken havadan gelecek bir bomba ile çaresiz kalabilir.

Kule Taktikleri

Badland Brawl Taktikleri denince herkesin aklına kartlar ve onların kombinasyonları geliyor fakat oyunda geliştirmeniz gereken en önemli faktörlerden bir tanesi kuleleriniz. Bazı durumlarda en iyi savunma şekli saldırı olmuyor, gerçekten savunma yapmanız gerekecek çok savaşınız olacak.

Oyunu oynayan çoğu oyuncu kartlarını güçlendirirken savunma kulelerini geliştirmeyi unutuyor veya önemsemiyor bu yüzden aldıkları her hasar onlar için pahalıya patlıyor. Kulenizi güçlendirerek savunmanızı geliştirebilir ve geriye düştüğünüz zamanlarda hemen toparlanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Badland Brawl Taktikleri her güncelleme sonrasında yeni stratejiler ve klon kart kombinasyonları ile eklenmeye devam edilecek. Oyun içerisinde çeşitli hediyeler kazanmak için aşağıdan yorum yaparak çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz.

14
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.