e
sv

Baldur’s Gate 3 Detaylı İnceleme

1090 Okunma — 07 Haziran 2019 11:32
Buldur's Gate 3 İnceleme
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Baldur’s Gate 3 The Black Hound (2019) Detaylı İnceleme yazısı ile karşınızdayız yazımızın içeriğinde oyun hakkında genel bilgiler, çıkış tarihi ve güncel haberlere yer verilecek. Bu yazımız her gün güncellenerek çıkış tarihine kadar güncellenmeye devam ederek sizlere güncel bilgiler sunacağız. 2019’un ses getirecek oyunu Baldur’s Gate 3 hakkında inceleme yazımız başlıyor.

Bir zamanlar efsaneler yaratan ve dillerde dolaşan efsanenin ses getirecek bir şekilde geri döneceği haberini sürpriz bir şekilde Google Stadia etkinliğinde duyduk.

D&D mekanikleri ile geliştirileceği söylenen bu oyunu Google Stadia etkinliği sırasında büyüleyici fragmanı ile birlikte duyurdular.

Buldur's Gate 3 İnceleme
Buldur’s Gate 3 İnceleme

1990 yılları bitmek üzere 2000 yılları daha yeni başlamışken tüm gençlerin dilinde bu oyun serisi dolanıyordu. Oyunun 1. ve 2. serisinden sonra uzun yıllar ses seda çıkmadı fakat yakın bir zamanda sızdırılan bilgilerden oyunun 3. serisinin geliştirildiğini öğrenmiştik fakat yinede çok gizemliydi.

Oyunun fragmanında gördüğümüz oldukça fantastik bir gizeme sahip kötü bir yaratığın tekrar geldiğini görüyoruz buda bize hikayelerden biraz ipucu veriyor.

Baldur’s Gate 3 Hakkında Merak Edilen Sorular

Baldur’s Gate 3 : The Black Hound Oyununun geliştiricisi LarianStudios yayınladıkları fragman haricinde bizlere çok da bilgi vermedi. Fakat anladığımız kadarıyla oyun Epic Store de yer almayacak Steam ve Gog üzerinden satılacağını düşünüyoruz henüz daha çok erken neler olur, neler değişir bilinmez fakat şuanda bildiğimiz kadarıyla gerçekler bunlar.

Son dönemlerde oyun geliştiricileri Steam’ı unutup Epic Store üzerinden oyunlarını geliştirmeyi tercih ediyorlardı LarianStudios’un bu hamlesi bakalım satışlarını nasıl etkileyecek.

Oyunun hikayesinin sil baştan yep yeni bir senaryo ile geleceğini düşünmüyorum 1. ve 2. serinin hikayelerinden izler taşıyacak ve devam hikayesi olacağına inanıyoruz fakat sürprizler ile karşılaşa biliriz.

Baldur’s Gate 3 İnceleme yazımız hangi platformlarda oynanacak?, çıkış tarihi ve fiyatı gibi bilgiler ile devam edecek.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Baldur’s Gate 3 Detaylı İnceleme