Kapat

Baraj Dizisi Nerede Çekiliyor? Şelale Nerede?

Anasayfa
Teknoloji Baraj Dizisi Nerede Çekiliyor? Şelale Nerede?
Baraj Dizisi Nerede Çekiliyor? Şelale Nerede?

Baraj Dizisi Nerede Çekiliyor? ve Baraj Dizisindeki Şelale Nerede? gibi soruları soran halkımızın kafasındaki soru işaretlerini verdiğimiz cevaplarla gidereceğiz. Bizden merak ettiğiniz her konuda araştırmamız için isteklerde bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Baraj Dizisi Nerede Çekiliyor? sorusunun cevabını ve Baraj Dizisindeki Şelale Nerede? sorusunun cevabını bize araştırmamız için çok sorduğunuzdan dolayı içeriği hızlandırdık.

Korona virüsünden dolayı evlerden çıkamadığımız bu günlerde dizi izleyerek vakit geçirmeye çalışıyoruz. Şimdi yakında televizyondan yayınlanmaya başlayacak Baraj isimli dizinin nerede çekildiği hakkında sorular sorulmaya başlandı bile. Fragmanda ve görsellerde yer alan şelalenin’de nerede olduğunu halkımız merak etmeye başladı.

Yeşilçam’dan hatırlayacağınız Baraj filminden uyarlanan dizinin çekimleri başladı. Dizinin çekimlerinin başlandığı yer bir süre sonra bazı aksilikler nedeniyle değiştirilmişti. Aşağıda sorduğunuz ve merak ettiğiniz soruları cevaplıyoruz.

Baraj Dizisi Nerede Çekiliyor?

Baraj Dizisi Nerede Çekiliyor?
Baraj Dizisi Nerede Çekiliyor?

Baraj Dizisi Nerede Çekiliyor? sorusunun cevabını güncel ve doğru şekilde aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda sormak istediğiniz farklı sorular varsa bize aşağıdan yorum olarak özgürce yazabilirsiniz.

İstanbul / Çatalca

Baraj dizinin ilk çekimleri İstanbul ilinin Çatalca ilçesinde çekilmeye başlandı. Fakat daha sonra çekim yeri değiştirildi.

Sakarya / Akçay Barajı

Baraj dizisi artık Sakarya, Akçay Barajı şantiyesinde çekilmeye devam edecek. Aynı zamanda filmin bazı sahneleri için farklı şehirlerde çekimler yapılıyor. Gelecek değişiklikler ve haberlerden güncel olarak bilgilendireceğiz.

Baraj Dizisindeki Şelale Nerede?

Baraj Dizisindeki Şelale Nerede?
Baraj Dizisindeki Şelale Nerede?

FOX TV ekranlarında yayınlanan Baraj Dizisindeki Şelale Nerede? sorusu oldukça fazla sorulmaya başlandı. İzleyicilerin bizlere sorduğu bu sorunun cevabını aslında yukarıda verdik fakat yinede tam sorunuzun cevabını vermeye çalışacağız.

Baraj Dizisindeki Şelale, Sakarya – Akçay Barajı şantiyesi çevresinde bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir