Barış G En İyi PUBG Mobile Oyuncusu mu?

 Barış G En İyi PUBG Mobile Oyuncusu mu?
Okunuyor Barış G En İyi PUBG Mobile Oyuncusu mu?

Barış G En İyi PUBG Mobile Oyuncusu mu? sorusunu soranlar için cevaplıyoruz. 2021 yılında Türkiye’nin ve dünyanın en iyi oyuncularının listesini görecek ve Barış G isimli oyuncunun başarılarına da tanıklık edeceksiniz. Hayatta kalma kategorisindeki en sevilen oyunların başında gelen PUBG Mobile dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça popüler. Bu oyunun bu kadar fazla oynanması yalnızca oyuncu sayısını değil aynı zamanda bu oyunla ilgili içerik üretenlerinde büyümesini sağladı. Son dönemlerde “Barış G en iyi PUBG Mobile oyuncusu” aramalarında çok ciddi artışlar yaşanmaktadır. Bunları gören diğer oyuncularda gerçekten öylemi? sorularını bizlere soruyorlar. Bizde sizler için konunun araştırmasını gerçekleştirdik.

Barış G En İyi PUBG Mobile Oyuncusu

Barış G gerçekten de en iyi PUBG Mobile oyuncusu olabilir. Fakat bunu söylemek bizim haddimiz değildir. PUBG Mobile oyun içerisinde sunuculara özel dereceli sıralamalarına dair istatistikler paylaşıyor. Fakat paylaşılan bu istatistiklerde Barış G isimli oyuncuyu ilk sıralarda göremiyoruz. Tabi ki derecelide en iyi olmak en iyi PUBG Mobile oyuncusu olmadığı anlamına da gelmemektedir. İşin aslı, lafı gevelemeden söylemek gerekilirse en iyi oyuncu diye bir şey yoktur. Oyuna eklenecek bir silah veya haritada yapılacak değişiklikler dahi çoğu profesyonel oyuncunun performanslarını ciddi oranda etkiliyor. Yani bugünün en iyi oyuncusu diye tabir edebileceğimiz isimler olabilir. Fakat en iyi oyuncu dediğimizde gelmiş geçmiş gibi düşünüldüğünden buraya konulabilecek bir isimi de Türkiye’de ne yazık ki göremiyoruz.

Barış G En İyi PUBG Mobile Oyuncusu mu? sorusuna verilecek cevap da, Evet. Haber siteleri ve forum sitelerinde dahi Barış G başarıları ve onun en iyi PUBG Mobile oyuncusu olduğuna dair içeriklerle karşılaşıyoruz. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi en iyi olmak sadece en iyi dereceye sahip olmak değildir. Seyir zevkinin yüksek olması ve başarının birleşimiyle en iyi olunabilir. Ve bu tanıma göre Barış G gerçekten de en iyi PUBG Mobile oyuncusu olmayı hak eden bir isim.

Barış G En İyi PUBG Mobile Oyuncusu
Barış G En İyi PUBG Mobile Oyuncusu

Barış G Kimdir?

Barış Can çektiği oyun içeriklerinde hem oyunu öğretmeyi hem de izleyicilerini eğlendirmeyi amaçlamıştır. Kendine özgün sohbetiyle insanların kalbinde taht kurmayı başarmıştır. Barış Can Mercan Kıbrıs’da doğmuştur. Barış G adıyla da tanınan Barış Can Youtube kanalının içerikleriyle birçok insana ulaşmayı başarmıştır. Youtube’a ürettiği oyun içerikleriyle bilinen Barış Can Kıbrıslı’dır.

Barış Can Barış G Youtube kanalının sahibidir. Bilgisayar oyunlarında başarılı olması içeriklerinin de izlenebilir olmasını sağlamaktadır. Özellikle ‘napan’ kelimesiyle sempatiklik kazanmayı başarmıştır. Barış Can Mercan özellikle oyun oynamayı seven kişiler tarafından takip edilmektedir. Barış Can bugün itibariyle 28 yaşındadır. Barış Can’ın doğum tarihi 21 Eylül 1992’dir.

Barış Can Mercan özellikle LOL oyunuyla tanınmaya başlamış ünlü bir Youtuber’dır. Barış Can oyun oynarken argo veya kötü kelimeler kullanmayarak ve oyun hırsına yenik düşmeyip sadece eğlenmek için oynayarak insanların sevgisini kazanmıştır. Diğer oyun videosu çekenlerden en büyük farkı bu özellikleridir. Sohbetiyle insanların gözünde daha da sempatik görünen Barış Can Mercan’ın boyunun 1.75-1.80 cm arasında olduğunu söyleyebiliriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın