Baş Öğretmenlik Başvuru Sonuçları (2022)

 Baş Öğretmenlik Başvuru Sonuçları (2022)
Okunuyor Baş Öğretmenlik Başvuru Sonuçları (2022)

Baş Öğretmenlik Başvuru Sonuçları sorusunun cevabını merak edenler için tüm bilgileri bir arada bulabileceğiniz bu içeriği hazırladık. Hem sorunuzun en net cevabını bu sayede alabileceksiniz, hem de soruyla ilgili başka merak ettiğiniz sorularınızın da cevabını öğreneceksiniz. Türkiye de popüler olan ve cevabı haber sitelerince bir türlü açıklanamayan soruları cevaplamaya devam ediyoruz.

Öğretmenlik Kariyer Basamakları Yazılı Sınavı başvuruları sınavdan muaf olanlar için başvuru süreci uzatılmıştı. Uzman ve Başöğretmenlik için sınava başvuruda bulunanlar ile sınavdan muaf olanların başvuru sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlandı. İşte, 2022 Uzman öğretmenlik ve başöğretmenlik başvuru sonuçları sorgulama ekranı.

Amacımız Baş Öğretmenlik Başvuru Sonuçları gibi merak ettiğiniz sorularınıza en açık şekilde cevap sunabilmek. Aynı zamanda sorduğunuz sorularınızdan doğacak farklı sorularınızı da cevaplayarak konuyla ilgili en detaylı ve en geniş bilgileri sunma amacındayız. Eğer aşağı da merak ettiğiniz sorunuza cevap bulamadıysanız yorum olarak da yazabilirsiniz. Böylelikle sorularınıza anında en doğru cevabı bulabilirsiniz.

Baş Öğretmenlik Başvuru Sonuçları

Baş Öğretmenlik Başvuru Sonuçları için verilen cevaplar yerli ve yabancı haber sitelerinin sunduğu esas bilgileri içermektedir. Tabi ki herhangi bir yasa dışı durum söz konusu olmadan içerikler hazırlanmaktadır. Aynı zamanda güncel olarak cevapları yenilemeye de devam edeceğiz. Yani bugün merak ettiğiniz Baş Öğretmenlik Başvuru Sonuçları sorusu ilerleyen günler de farklı sebeplerden dolayı tekrar sorulabilir. Fakat ilerleyen zamanlarda bu soru sorulduğunda biz cevabını bugün verdiğimiz için doğruyu yansıtmama ihtimali olacaktır. Bu durumu göz önünde bulundurarak bu tür sorularınızın cevaplarını her gün güncelleme kararı aldık. Böylelikle Baş Öğretmenlik Başvuru Sonuçları sorusuna en doğru cevabı şuanda almış bulunuyorsunuz.

Kariyer Basamakları Başvuru Sonuçları (2022)
Baş Öğretmenlik Başvuru Sonuçları (2022)

Başvuruları 26 Eylül ile 3 Ekim tarihleri arasında alınacak olan sınav başvuru süreci MEB tarafından yapılan açıklamayla uzatıldı. Yapılan açıklamada:

“Milli Eğitim Bakanlığı’nca ‘Öğretmenlik Kariyer Basamakları Yazılı Sınavı’na başvuruda bulunmak isteyen öğretmenlerle sınavdan muaf olanların başvuru süreleri, gelen talep üzerine 6 Ekim Perşembe günü saat 23.59’a kadar uzatıldı. 

Uzman ve başöğretmenlik mesleki gelişim çalışmalarının Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri’ne (MEBBİS) yüklenme süresi ise 5 Ekim Çarşamba günü saat 23.59’a kadar uzatıldı” denildi.

Baş Öğretmenlik Başvuru Sonuçları sorusunu cevapladık, eğer sorunun yeni cevabı bulunursa onu da buradan sizlerle paylaşacağız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın