Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma – Kodsuz

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma – Kodsuz

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Kodsuz nasıl yapılır? bu soru son zamanlarda oldukça popülerleşti. Kişisel mesajlaşma uygulamasında merak ettiğiniz arkadaşlarınızın veya tanıdıklarınızın mesajlarını okuma düşüncesi bazen oldukça fazla istediğimiz fakat nasıl yapılacağını bilemediğimiz bir çıkmaz haline geliyor. Başkasının mesajını nasıl okuruz diye düşündüğümüz zaman aklımıza hemen WhatsApp Web geliyor fakat onda’da kod istediği için kodsuz bir şekilde nasıl erişebiliriz gibi soru işaretleri kafamızda oluşmaya başlıyor.

Dünya genelinde Android ve İOS kullanıcılarını kapsayan 1 milyardan fazla kullanıcısı bulanan WhatsApp uygulamasını diğer mesajlaşma uygulamalarından ayıran çok büyük özellikleri bulunuyor tabi’ki. Bunlardan en büyüğü ve önemlisi mesajlarımızın güvende olması ve korunması.

Peki böyle korunaklı bir uygulamada Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma işlemi Kodsuz bir şekilde nasıl yapabiliriz. Bu kafa karıştıran soruyu biraz inceleyelim.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma her ne kadar söylerken uzun gibi gelse’de ya adamlar neleri neleri yapıyor biz bir mesajımı okuyamayacağız diye söyletiyor insana. Fakat böyle bir şeyi kolay kolay yapamayacağınızı bilmeniz gerekiyor. Eğer zararlı yazılımlar konusunda bilgili ve uzmansanız bunu nasıl ve hangi yöntemlerle yapabileceğinizi biliyorsunuzdur zaten bunu biliyorsanız’da böyle bir soruyu arama motorunda sormazsınız.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma 2019
Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma 2019

Sevgiliniz, arkadaşınızın veya bir başkasının merak ettiğiniz yazışmalarını ondan habersiz okumaya çalışmak onun telefonunu ele geçirip okumaktan daha zor bir süreç. Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma için geliştirilen bazı yazılımlar yok değil tabi’ki fakat bunlara ne kadar güvenebilirsiniz ve istediğiniz sonucu verir mi deneyip görmeniz gerekiyor.

Kodsuz

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Kodsuz yapılıyor veya yapılabilir’mi gibi bir düşünceye kapılmayın çünkü yapılamaz. Aslında geliştireceğiniz zararlı yazılımlar ile yapabilirsiniz fakat bu işlem oldukça zor olmakla birlikte büyük bir suç oluyor.

Fakat bunu gerçekleştirebileceğiniz bazı programlar ve uygulamalar hali hazırda uzun bir süredir mevcut ve milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Kodsuz her ne kadar olmasa’da aşağıda önerdiğimiz uygulamalar işinize yarayacak.

WhatsWeb For Whatscan

WhatsWeb uygulaması WhatsApp’tan başkalarının gizlice mesajlarını okuma programı diye halk arasında çok söyleniyor olduğundan dolayı duymuş olabilme ihtimaliniz çok yüksek. Uygulama Android kullanıcıları için geliştirilmiş Ücretsiz bir ajan uygulamasıdır. Yaklaşık 10 milyondan fazla indirilen bu uygulamanın amacı Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma işlemi için geliştirilmiş fakat Kodsuz bunu yapamazsınız.

WhatsWeb For Whatscan Nasıl Kullanılır?

 1. Başkasının mesajını okumak istediğiniz cihazda WhatsApp uygulamasını açın.
 2. Sonrasında WhatsApp Web sekmesine tıklayarak kod okuma ekranını açmanız gerekiyor.
 3. Kendi cihazınıza indirdiğiniz programdan kare kodu açarak başkasının cihazında açmış olduğunuz ekrana bu kodu okutun.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak bu kadar basit aslında fakat o kullanıcı web kısmına girdiği zaman gördüğü masaüstü hesabını kapattığı zaman erişiminiz kesilecektir. Bu uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

mSpy

Uygulamanın amacı her ne kadar iPhone kullanıcısı ebeveynlerin çocuklarını güvende tutmak amacıyla geliştirilse’de başkalarının mesajlarını okumak ve takip etmek için kullanılabiliyor.

Para, Para, Para

Para tabi’ki her kapıyı açacağı gibi Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma penceresini’de sizlere açacak bir çok ücretli uygulamalar bulunuyor. 2019 Yılında böyle ücretsiz programlara güvenemeyen kullanıcılar için daha da güvenemeyecekleri programları ücretli olarak satanlar çok fazla.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Aysel dedi ki:

  Her kese oneririm

  Guzel uygulama
  Baya iyi

 2. Aysel dedi ki:

  Ben denedim cok beyendim